amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Zlaté Moravce

Ste v Zlatých Moravciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZlaté Moravce

Toryn Ž 37 rokov
Žena 37 rokov Zlaté Moravce
Voľný čas rada trávim v prírode so svojimi deťmi. Som veľká romantička,ktorá rada číta, no napriek romantickej duši som zároveň dosť temperamentmá a rada sa zabávam.
Balu75 M 47 rokov
Muž 47 rokov Zlaté Moravce
Ahoj, rád by som sa zoznámil so ženou ktorá je úprimná a chýba jej mužské objatie.
Som zamestnaný, rád chodím na prechádzky. Rád si pozriem pekný film.
Mám 12 ročného syna.
Rayenglavin M 58 rokov
Muž 58 rokov Zlaté Moravce
Moje zaluby je kone hokej pracujem osetrovatel koni mam jedno dieta a je sebestacna volny cas travim prechadzky prirodou rad chodim na dovolenku pri more
rumankov M 72 rokov
Muž 72 rokov Zlaté Moravce
Mojou najväčšou záľubou je hudba, hra na akordeóne, domáce práce, práce v záhrade a vo vinici. Volný čas trávim cestovaním, resp. návštevou športových, alebo kultúrnych podujatí. Starám sa o rodičovský dom, ktorý si syn prerobil na rekreačnú chatu a dva tri krát do mesiaca ho s rodinkou počas víkendov navštevuje. Starám sa o psíka, ktorý dom stráži.
Seqvoj M 47 rokov
Zdravím, som spolocenský, športový typ človeka.Hladám sympatickú osobu na stretávanie sa.Záujmy- bicykel, plávanie, hudba,tanec.Napiš mi , budem čakať.
Duchanides1 M 38 rokov
Muž 38 rokov Zlaté Moravce
Záluby mám psíka tak staranie o neho,pc,hry,príroda,futbal pasívne,dovolenky pri mori ak nie tak aspoň v záhrade pri bazéne,rád varím ,pracujem v maloobchode.Rad by som si našiel partnerku na celý život ak pôjde všetko ako má. a jasne opekačky s rodinou,kopa srandy.
Mad0Max M 40 rokov
Muž 40 rokov Zlaté Moravce
Tradičný muž, plný skvelých nápadov, hladá pohladnú mladú ženu, ktorú bude tešiť spoločná záhrada, ktorá vie ctiť muža a chce mať silnú rodinu. Je pre mňa dôležité, aby v jej predstavách o budúcom živote figuroval muž, vidiek a rodina.

Poznámka: Nemám záujem o ženy môjho veku, tak svet nefunguje a fungovať nebude. Z inzerátu by malo byť zrejmé, že nemám záujem o ženy v menopauze a tie čo už majú deti s inými mužmi. Preto, hýbte hlavou, než mi budete písať.
emil88 M 34 rokov
Muž 34 rokov Zlaté Moravce
Ahoj hladám priateľku na spoločnú cestu životom.

Som zo Zlatých Moraviec a mám 30 rokov
... hm kto som ? veľká dávka vážnosti+ trocha inteligencie + štipka blazonstva + veľká lyžica ochoty... toto zmiešame, a posypeme perličkami viery :) asi takto.
Palino1977 M 45 rokov
Muž 45 rokov Zlaté Moravce
Chodím rád do prírody.Na ryby s dcérou.A mám rád zvieratá.Rád bicykluje .Rád by som sa zoznámil s úprimným dievčaťom ženou matkou.Mám dcéru má deväť rokov
Tomino1122 M 33 rokov
Hľadám babu s ktorou by som mohol tráviť spoločne chvíle. S ktorou by sa dalo dobre porozprávať a časom možno viac. Moje záľuby prechádzky po prírode, turistika bicyklovanie.
Rainbow1234 Ž 42 rokov
Rada by som sa zoznámila s aktívny,šikovnym mužom a s chutou do života. Niekto kto rád pracuje, športuje a cestuje. Velmi rada sa venujem práci a vo volnom čase rada chodím s dcérou lyžovat a bicyklovat. Rada sa zoznámim s proaktívnym optimistom a hlavne chápavym mužom.
milka0009 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Zlaté Moravce
Som invalidna dochodkyna a rada by som nasla muza ktory ma bude mat rad taku aka som , mam rada prirodu , zvierata, welnes , tanec a hubdu Kollarovcov .
hladam z okolia 50 km max do 100 km od 55 - 61 rokov , nie neveriaceho a bez fotky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania