amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Zlaté Moravce ZM

Ak ona hľadá jeho v Zlatých Moravciach alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZlaté Moravce

Arcanus34 M 46 rokov
Som vietor, voda, vzduch a tvoj strážny duch.
Hľadám partnerku ktorá dokáže byť šťastná aj sama zo sebou, má sebaúctu a váži si samú seba.
Nevstupuje do vzťahu zo zúfalstva, lebo za každú cenu potrebuje mať partnera.
Erik12344 M 22 rokov
Muž 22 rokov Zlaté Moravce
Všetky dievčatá sú krásne, len záleží na tom koho človek hľadá ♥️
Vo voľnom čase sledujem filmy a veľmi rád športujem
Šport si rád pozriem aj v televízii
Mám rád zábavu a akúkoľvek hudbu
Mito99 M 23 rokov
Hladam slusne mlade veriace dievca na vazny vztah 🙂. Mam rad prechadzky v lese, cestovanie, vylety, hory. Velmi rad pocuvam hudbu. Dakujem, ze sa mi ozves.
Mishell114 M 31 rokov
Muž 31 rokov Zlaté Moravce
Som za každú srandu, hľadám staršiu zenu, som slobodný bezdetný, môže byť aj kamarátstvo, výlety, prechádzky, najlepšie z môjho okolia keby si bola...
Lacimaci M 40 rokov
Muž 40 rokov Zlaté Moravce
Hľadám niekoho na vážny vzťah, kľudne aj s jedným dieťaťom. Som živnostník s vlastným domom, v ktorom bývam sám. Svoj voľný čas trávim rád turistikou.
medved38 M 46 rokov
hladam vaznu znamost od 30 do 46 lasku porozumenie pracujem mam rad sport lyzujem bicykel hubarcenie pobyt v prirode cestovanie minulost vysporiadana bezdetny..
toby98 M 25 rokov
Muž 25 rokov Zlaté Moravce
Ahoj. Som 23 ročný chalan, ktorý sa už dlhšie cíti sám. Hľadám nejaké dievča na vzťah (na veku nezáleží). Čas ukáže ako to dopadne. Aktuálne pracujem v ČR, ale v lete sa plánujem vrátiť na SK, takže by som veľmi rád našiel holku, ktorej by to nevadilo a vydržali by sme si nejakú dobu písať, prípadne volať a tak a potom by sme sa stretli.
MondiM M 39 rokov
Muž 39 rokov Zlaté Moravce
Ahoj, chcem verit, ze v zivote ma caka este nieco pekne, napriek zlej skusenosti. Snazim sa drzat motta, ktore ma vystihuje: "Nerob inym to, co nechces, aby oni robili tebe."
edo1971 M 51 rokov
Ahoj, hľadám pekný vzťah s príjemnou ženou na trávenie voľných chvíľ. Som zamestnaný, mám rád prírodu, lesy, ľahkú turistiku, zvieratá. Nehľadám chvíľkový flirt....
Siklo M 41 rokov
Muž 41 rokov Zlaté Moravce
Mám túžbu si nájsť druhú polovičku lebo samota je zlá, do vzťahu chcem vložiť dôveru lásku, momentálne pracujem. Moje koníčky turistika zábava bicyklovanie plávanie a spoločné záujmy pri nájdení druhej polovičky♥️
Milos153 M 45 rokov
Muž 45 rokov Zlaté Moravce
Chcem znova ľúbiť. Hľadám si priateľku s ktorú budem môcť tráviť čo najviac času. Z mojou minulostou som vysporiadaný a pozerám sa už len do budúcnosti .
Snezienka33 Ž 47 rokov
Hľadám kamaráta najskôr na pokec, kávičku, časom možno niečo viac. Pracujem, rada varím, pečiem, prechádzky. Minulosť vysporiadana. Ak chceš vedieť niečo viac, napíš, určite odpoviem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania