amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Zlaté Moravce ZM

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Zlatých Moravciach vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZlaté Moravce

Jaroslav0402 M 30 rokov
Muž 30 rokov Zlaté Moravce
Hľadám niekoho skym sa budem vedieť porozprávať, niekoho skym sa pochopíme vo všetkom. Mam dvoch krásnych chlapcov ktorý sú pre mňa všetko. ak máš záujem neváhaj a napíš.
Jarynko M 30 rokov
Muž 30 rokov Zlaté Moravce
Hľadám vazno známosť co ma pochopí vo všetkom. Do vzťahu viem priniesť kopec zábavy a lásky, spokojnosti. Pracujem. Voľný čas travim s deťmi po výletoch, keďže pracujem v zahraničí, tak moja ex mi ich vždy dá keď prídem domov. Minulosť mam vysporiadanu len niekedy ma to ešte zabolí preto hľadám známosť ktorá má pochopí aj v horších chvíľach a bude mi oporou.
momozm M 52 rokov
Muž 52 rokov Zlaté Moravce
Som slobodný pracujem rád chodievam na turistiku. Baví ma práca v záhrade a okolo domu hľadám si priateľku s ktorou by som chodil do hôr na výlety a ak by sme si rozumeli tak aj do života . Viac si povieme pri spoločnom stretnutí.
Motoman44 M 46 rokov
Muž 46 rokov Zlaté Moravce
Takú aby ma brala takého aký som. na nič sa nehrám co na srdci to na jazyku. Rád jazdím na motorke na aute ma nebaví lebo v robote sa najazdím veľa....
Tinko111 M 51 rokov
Hľadám príjemnú, milú ženu. Školou povinné deti vôbec nie sú prekážkou, sám mám 2. Nehľadám úlet ani zábavu. Viac po telefóne, alebo osobnom stretnutí. Dajme osudu šancu.
Kajo3 M 40 rokov
Hladam úprimnu veselú ženu ktorá ma bude mať rada takého aký som. Chýba mi láska a objatia. Mám rád prírodu a cestovanie hlavne po Slovensku,veď máme toľko nádherných miest tu doma,ale nepohrdnem ani dovolenkou pri mori. Napíš a určite sa stretneme🤗 Viac o mne sa dozvieš cez správy. Môžeš sa ma opýtať
wishgranter042 M 45 rokov
hladam svoju druhu polovičku....
do koča aj do voza, na krásne ale aj nepekné dni v živote....
pracujem občas kade tade po svete, ale niet nad rodnu hrudu a priatelov....
Michal3434 M 38 rokov
Muž 38 rokov Zlaté Moravce
Rád by som sa zoznámil s milou babou. Rád chodim na prechádzky do prírody. Pracujem ako traktorista. Ešte som zabudol napísať že rád chodievam na výlety.
235149hts M 72 rokov
Hľadám žienku do koča aj do voza na trávenie volného času. Mam rád divadlo, kino, bicykel, prechádzky, posedenia s priateľmi na záhrade. Bývam sám deti sú samostatné.
Ambron M 46 rokov
Hľadám ženu do voza aj do koča.
Úprimnú ktorov sa porozprávam o všetkom ktorá bude stáť po boku primne dobrom aj zlom. Ktorá má rada prírodu zvierata a vie ľúbiť človeka takého ako sa narodil.
610356 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Zlaté Moravce
Hľadám muža, pohodového, ktorému je smutno samému. Žijem sama. Pracujem v automobilke ako operátor. Rada lúštim sudoku, sledujem telku. Deti sú už osamostatnené. Víkendy trávim s vnúčatami /15 a 10 rokov/
Josephe M 56 rokov
Hľadám si seriózny dialóg a prípadné priateľstvo. Myslím, že na začiatok to celkom stačí, nateraz nemám čo dodať. Čas ukáže ...

Ešte doplniť znaky ? Pekný deň všetkým, ktorí sa tu dnes ocitnú a nájdu to, čo hľadajú.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania