amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Zlaté Moravce ZM

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Zlatých Moravciach, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZlaté Moravce

Titikatte M 49 rokov
Hladám vážnu známost a porozumenie. Ak se taká najde budem rád ked sa mi ozve. Mám rád turistiku, zvieratka, welnes. Proste vztah založeny na porozumeni a pevnych zakladoch.
Momentalne v rozvodovom konani.
mallvinka Ž 63 rokov
No, čo tuná hladám.V prvom rade niekoho dobrého, na pekné priatelstvo. Niekoho s kým by si človek porozumel, mal rád. Niekoho s kým bude aj slnko i dážd, krásny.
pac M 57 rokov
Pokusam sa najst cez net spriazdenu dusu do voza i do koca na spolocnu turistiku a kopu inych zalub.Som zamestnany nefajcim nepijem pokial sa tu taka najde budem rad ked sa ozve
Pegy62 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Zlaté Moravce
Hľadám si priateľa kamaráta na voľné chvíle. Som sama a samota je nič moc. Mam dospelé deti. Mam rada ľudí rada sa s nimi stretávam. Varím pečiem venujem sa domácim prácam. Som inteligentná zábavná spoločenská.
Anjel88 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Zlaté Moravce
Vaznu, uprimnu lasku, pracujem, sportujem ano, riesim vazny vztah nie ulet, rada mam prechadzky plavanie, wellnes, fitko, mam rada zvierata pes, mam dve dospele samostatne deti
majorkino777 M 35 rokov
Ahoj, hľadám sympatickú, príjemnú holku, ktorá vie čo od života chce a ide si za tým. Vo voľnom čase rád športujem mám rád dobre jedľo a samozrejme aj chvíle na relax.
bertinka Ž 63 rokov
Nuž čo tuná hladám a koho by som chcela spoznať. Dobrého, inteligentného muža na pekné priatelstvo-kamarátstvo, pre radosti života, pre život,lásku .Ja neviem, ťažko sa to píše, čo by človek chcel vyjadriť ,je to o pocitoch, dôvere i ludskosti.Je to niečo medzi mužom a ženou,ktorí hladajú tie isté hodnoty života.
rossoneri84 M 38 rokov
Muž 38 rokov Zlaté Moravce
Hľadám sympaticku zienku na vážny vzťah ak hľadáš uprimneho chlapa so srdcom anjela si na správnej adrese. Pracujem a čo sa týka mojej minulosti tá je bez problémov.
Kuko12 M 31 rokov
Vo voľnom čase sa venujem športom (futbal, tenis, bicyklovanie, korčuľovanie, lyžovanie-je top )dalej nejaké tie výlety a fitko...
Rád si prečítam aj nejakú knihu pokiaľ stojí za to.
Nakoniec u filmov a knih mám rad všetky žánre ale najviac sci-fi 😆
Kankan M 38 rokov
Rad spoznam prijemne dievca do 30 rokou. Rad sportujem mam rad zvierata takze by som bol rad keby sme mali spolocne zaujmy, ale nemam problem sa prisposobit.
jano0000 M 51 rokov
Muž 51 rokov Zlaté Moravce
Rád by som spoznal spriaznenú dušičku s podobným osudom, ktorá nechce byť sama, chce ešte zažiť pekný plnohodnotný vzťah, ísť s niekým von a držať sa za ruku.
bj1234 M 40 rokov
Muž 40 rokov Zlaté Moravce
Hľadám si priateľku na vážny vzťah aj slobodnú mamičku od ZM, NR, a okolia. Mam vlastné bývanie a chcel by som sa zo ženou o to podeliť. Budem rád ak sa ozveš. Seriozne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania