amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Zlaté Moravce

Ste v Zlatých Moravciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaZlaté Moravce

Lakky32 M 52 rokov
Ahoj, volám sa Ján a hľadám partnerku na zoznámenie. Rád chodím do prírody, športujem, spoznávam nové miesta. Svoj voľný čas sa snažím využiť so svojimi dvoma synmi. Som domáci kutil a práca ma baví.
Ladislav736 M 77 rokov
Chcel by som sa zoznámiť s veselou dámou, ktorá by bola ochotná so mnou tráviť voľný čas a s ktorou by sme si aspoň v niečom rozumeli. Som vdovec na dôchodku a bývam na dedine vo svojom rodinnom dome.
Lubo009 M 50 rokov
Muž 50 rokov Zlaté Moravce
Rád športujem. Hrám futbal a nohejbal, bicyklujem, korčuľujem, cvičím. Chodím rád do prírody. Navštevujem wellness a chodím na koncerty. Doma si prečítam dobrú detektívku alebo pozriem dobrý film.
Veselyyy M 43 rokov
Co tu hladam? Hladam si novy zaciatok, dievca mile, vesele, uprimne a verne. Asi take podobne ako ja. Nieco o mne, mam rad prechadzky, vylety, prace okolo domu, grilovanie, v zime lyzovanie a korculovanie. No a nemozem zabudnut na mojho psa:)
Anita2424 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Zlaté Moravce
Chcela by som sa zoznámiť so sympatickým, serióznym mužom, pracujem ako opatrovateľka, som športový typ, veselej povahy, rada chodím do prírody... ,mám 2 dospelé deti, domáce zvieratá nemám, ale akceptujem.
tessaja Ž 51 rokov
Kto hľadá nájde... a možno aj nie.
Som osoba s vysporiadanou minulosťou, kľudnej povahy.
Optimista, milujúca prírodu.
Hľadám pohodu vo dvojici v každom počasí.
DPVD36 M 66 rokov
Mám rád prírodu, záhradu, vinohrad, žijem vo vlastnom dome, som motorizovaný bez zdravotných a iných problémov , hladám si protipol za účelom zoznámenia sa Nitra okolie a ZM okolie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania