amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 14 - Zoznámenie Spišská Nová Ves

Ste v Spišskej Novej Vsi a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSpišská Nová Ves

ijan M 58 rokov
Muž 58 rokov Spišská Nová Ves
Som sam, mam dve deti somatastne, jedna pracuje v banke a druha ako obsluha v bare.
Rad sa prechadzam v lesom a milejem zvietaka.Moje zaluby su pracovat s drevom.
gimmi22 M 57 rokov
Som sukromný podnikateľ,vraj sympatický a hľadam si ženu, s ktorou by som spoznal krasu žívota. Som laskou sklamaný a samota je zlý spoločník... Ak budeš mať záujem,tak sa ozvy...a dozvieš sa viac...
Sabusik Ž 64 rokov
Nájdem pozitívne naladeného, pohodového muža s ktorým si budem mať čo povedať a navzájom sa tešiť z prítomnost?Žiť pre seba je nuda.Som aktívna, veselá, všestranných záujmov.
Pero napíše veľa, ale hovorené slovo napovie viac, takže zvyšok sa dozvieš, keď sa opýtaš:))
specialistka Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Spišská Nová Ves
Šťastie je zvláštne, dovolí nám aby sme ho spoznali náhle, však zmizne a ostáva po ňom len túžba nájisť a zakúšať ho znova. Neviem či skutočná láska ešte existuje aj v reálnom, živote alebo už len v romantických filmoch.Samota veľmi bolí a človek vo svojej prirodzenosti túži milovať a byť milovaný .Nájde sa ešte niekto ,kto zastáva morálne zásady o vernosti, odovzdanosti a pravde ? Vážim si ľudí priamych a nemusím impertinentných a stupídnych.
pohodak112 M 40 rokov
Muž 40 rokov Spišská Nová Ves
SOM pohodak mam rád srandu a ludí čo sú tiež v pohode veselej nezakomplexovanej povahy čo riešia život z humorom aj ked stresové situácie číhajú na Nás denno denne.Pracujem v oblasti potravinárskej mám rád turistiku,práce v záhrade,živé kvety,bonsaje,hudbu a spánok.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania