amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Spišská Nová Ves SN

Kresťania a veriaci v Spišskej Novej Vsi majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSpišská Nová Ves

Josip51 M 50 rokov
Hľadám ženu na vážny vzťah. Som veselej povahy mám rád prechádzky v prírode, rád šoférujejem, rád sa zabavam. Svoj voľný čas trávim z deťmi. Mám rád úprimnosť, nemám rád klamstvá a faloš.
rolando44 M 42 rokov
Ahoj hľadám vážnu známosť. Do vzťahu romantiku prinesiem a pokoj. Chovam cichlidy. Milujem prechacky tanec a čítanie a mám rád filmy akčné komédie romantické dokumentárne
Peter67o M 50 rokov
Hľadám milé sympatické žieňa na pokec a neskôr aj na niečo vážnejšie. Som rozvedený s vyriešenou minulosťou. Mám rád potulky na bicykli, pridá sa nejaká
Anaji Ž 76 rokov
Hladam inteligentneho, aktivneho muza prijemneho zovnajsku s tuzbou zit a davat zo seba to dobre co v sebe ma. Ponukam porozumenie uctu, lasku chyba mi blizkost spriaznenej duse pohladenie a zdielana radost zo zivota,.som dochodkyna , zvieratko nemam do bytu nechcem. mam zaujem v roznych rucnych pracach, mam rada prirodu a kvetinky.
tomas186 M 35 rokov
Muž 35 rokov Spišská Nová Ves
Hľadám partnerku na spoločné chvíle a hlavne na spoločné bývanie keďže som ostal sám vo veľkom dome a samota niekedy bolí 😉. PS: Určite ťa nájdem. Ahoj
Keram41 M 42 rokov
Hľadám niekoho na vztah. Rad by som niekoho spoznal komu môžem byť oporou. Pracujem som nealkoholik. Svoj voľný čas trávim športom. Som rozvedeny a mám vysporiadanú minulosť.
Miky1234 M 38 rokov
Muž 38 rokov Spišská Nová Ves
Ahoj. Hľadám priateľku na vážnu známosť s deťmi ,či bez do 45r. Som úprimný človek , mám rád deti, prírodu, hudbu, tanec, párty, v kuchyni som doma. Mám rád rodinný život.
nena7 Ž 64 rokov
Hľadám priateľa na spoločné výlety, neskôr možno niečo viac. Aj keď som už dôchodkyňa, stále ešte pracujem ako opatrovateľka v Rakúsku. Veľa voľného času momentálne nemám.
pekoto M 32 rokov
Muž 32 rokov Spišská Nová Ves
Hladám priateľku, časom snad aj niečo viac. Byvam sam v centre mesta.Som sympaticky, aspoň to o mne hovoria. Mám rád humor. Aj ked na to nevyzerám, rád si zašportujem. Futbal, plávanie, tenis, turistika, cestovanie autom ,zážitky..
jozo74 M 47 rokov
Keď je tu nejaka žienka čo chce somnov zdielať cestu životnu nech sa ozve. Dvom sa lepšie ťaha či v dobrom alebo zlom. Deti niesu prekažka. Opytaj sa čo chceš vedieť,odpišem.
livia271291 Ž 29 rokov
Žena 29 rokov Spišská Nová Ves
Hľadám niekoho na zoznámenie ?
Neviem ?
Som nezamestana?
Voľný čas na notebooku? Zvieracieho miláčika nemám?
Minulosť mám vysporiadanú?
Som slobodná,bezdetná
spoznaj M 49 rokov
Hladam milú a úprimnú ženu, na vazny vzťah, vo veku od 39 do 50 rokov, ktorá ma rada deti. Je veselá, raduje sa zo života, chce byt stastna. Verím, že takato existuje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania