amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Spišská Nová Ves

Ste v Spišskej Novej Vsi a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSpišská Nová Ves

Lubik61 M 60 rokov
Muž 60 rokov Spišská Nová Ves
Som skromný muž, mám rád prírodu a všetko okolo nej. Venujem sa chatárčeniu, rybárčim, hubárčim, venujem sa bylinám a zdravému životnému štýlu. Nefajčím a alkohol požívam len výnimočne. Mám vydatú dcéru a 2 vnúčatká. Pracujem v HM ako pracovník údržby. Medzi moje koníčky patrí hra na gitare a spev, rád varím a pečiem. Voľný čas trávim najradšej v prírode.

Hľadám tolerantnú ženu ktorá má tiež vzťah k prírode a podobné záujmy.
maco58 M 62 rokov
Mam rad prirodu,zahradku v ktorej travim vela casu,pracujem v jednej prevadzke SNV,mam vnucku,vnuka,3 samostatnych synov,byvam 3 izbovom byte sam.Rad by som sa zoznamil z priamou ,uprimnou zenou.
Erika05 Ž 24 rokov
Som mamina. Hľadám prostredníctvom tejto zoznamky niekoho s dieťaťom, alebo aj bez. Niekoho s kým si budem rozumieť a bude akceptovať to, že už dieťa mám. Niekoho zodpovedného, úprimného a so zmyslom pre humor.
Dobrodruh84 M 37 rokov
Som veselý turista, hudobník a milovník slovenskej prírody, pracujem v letectve, som nefajčiar, rád chodím do lesa, do hôr, bežkujem.
Rád spoznám ženu plnú energie a optimizmu :)
246810 Ž 49 rokov
Moje záľuby sú turistika, beh, knihy, kino, divadlo, hudba. Hľadám niekoho, s kým budem tráviť voľný čas. Zvieratá nemám žiadne, pretože na nich nemám čas. Nemám rada samotu, som priateľská a rada sa smejem.
Den0 M 25 rokov
Ahojte hľadám nejaké rozumné dievča , ktoré má rado dobrodružstvo a vie si užívať život a hlavne ktorá vie čo chce 🙂 Moje záľuby sú : cestovanie, zábava, šport .
Nicolaus1909 M 56 rokov
Som obycajny muž v strednych rokoch,bez vynimočnych vlastnosti,rad si čitam,ked je cas tak v lete bicyklujem,v zime zajdem do posilnovne,ale toho času nie je až tak vela,nakolko mam dve mensie firmy,ktorym sa treba
venovať,nemam už cas ani vek na to aby som sa zoznamoval inak ako touto cestou,aj ked velke šance tomu nedavam,ale co ak?
Pepooi M 24 rokov
Muž 24 rokov Spišská Nová Ves
Dobrý deň prajem hladam ženu vo veku do 30 ja mám 23 hladam takú ktorá má rada deti a rodinu ktorá chce budem čakať na vašu spravicku. dakujem
Destinygirl Ž 23 rokov
Moje zaluby su hudba, tanec, prechadzky v prirode, lyzovanie, korculovanie, plavanie... Rada by som sa zoznamila s chlapom,s ktorym budem mat spolocne zaujmy.
787 M 44 rokov
Moja praca ma baví,som stolár živnostnik.Venujem sa aj psom.
Vo voľnom čase čitam.Rad travim čas v lese,cvičim.
Nekonzumujem alkohol,som abstinent,nefajčim cigarety.
Hľadám dievča.Deti nemám žiadne.
Mattu M 33 rokov
Hľadám ,ženu na vážny vzťah.Serioznu jednoduchú spoľahlivú vernú ženu.Ak sa taká ešte nájde nech napíše.
Šport,hudba ,príroda,zvieratá.Pracujem ,som slobodný mladý muž .Najlepšie z blízkeho okolia Spišskáj Nová Ves
Ahoj
patrik21 M 45 rokov
Hľadám priateľku neskôr viac.Moje záľuby záhrada,turistika a dobrý film.Pracujem ako živnostník v zahraniči.Chcel by som spoznať uprimnú a veselú babu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania