amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Prievidza

Ste v Prievidzi a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPrievidza

Dori559 M 32 rokov
Muž 32 rokov Prievidza
Radšej osobne. Niekoho na prechádzky z deťmi v priírode turistiku výlety po Slovensku. Chcel by som spoznať niekoho s podobnými koníčkami ako mám ja ...
Anka7 Ž 65 rokov
Zdravím... akékoľvek miesto na svete môže existovať krásny domov stačí tak málo pozerať sa tým istým smerom... rada varím, zvieratká tiez mam rada a fascinuje ma západ slnka pri mori...
Justin1980 M 41 rokov
Muž 41 rokov Prievidza
Ahoj, volám sa Peter...Mám 41 rokov... Pochádzam z Prievidze. Som rozvedený, mám vysporiadanú minulosť. Mám jedno dieťa, osemnásť ročného syna, ktorý žije so mnou v spoločnej domácnosti.Vo voľnom čase mám rád bicykel, fitness, lyžovanie, prechádzku so psom, kino, koncerty atď...Touto cestou hľadám priateľku, ktorej môžem darovať lásku. Som tolerantný, dôverčivý, veľkorysý..Chcem byť šťastím v živote ženy, ktorú si budem nadovšetko vážiť a milovať ju.
7levik1 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Prievidza
Hľadám normálneho, pohodového muža na vážny vzťah, ktorý už nechce byť sám. Samota nieje dobrá spoločníčka. Mám rada prírodu, turistiku. Teším sa na Tvoju odpoveď :)
Romanosso7 M 34 rokov
Hľadám kamarátstvo, časom aj viac, keď sú sympatie tak ide všetko. do vzťahu chcem priniesť harmóniu, kľud, pokoj ale aj nadšenie zo života. Píšte z okolia PD
Orim3108 M 30 rokov
Hľadám ženu storou prežijem krásne dní až do konca... Hľadám ženu čo vie čo chce a je otvorená zábavná sebestačna... A vie variť a chce si založiť rodinu... 🌹😊
Prdulka22 Ž 28 rokov
Som matka 3 malych deti. Hľadám úprimného, tolerantneho pracujúceho muža a čo mu nebudú vadiť deti. Chceme byť šťastní. Radi chodíme na prechádzky, do prírody.
dufkoo M 32 rokov
Muž 32 rokov Prievidza
Hľadám ženu s ktorou budem stastny ktorá mi bude oporou ktorá mi bude verna.
Nemám rád klamstvo a ľudí ktorí menia kabáty podľa toho ako fuka a to v akejkoľvek situácii.
nikaika Ž 52 rokov
mám rada život, rada komunikujem a smejem sa .....hľadám niekoho do pohody...nepohodu v tom prípade vylučujem....nájde sa niekto podobne naladený?????
FiuPD M 36 rokov
Muž 36 rokov Prievidza
Uvidíme koho tu stretnem. Chcel by som nájsť niekoho, kto má rovnaké záľuby a koníčky aby sme sa mali stále o čom baviť. Rád čítam, počúvam hudbu, sledujem anime a venujem sa počítačom pracovne aj vo voľnom čase.
Jalin27 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Prievidza
Hľadám spriaznenú dušu ,muža s ktorým by sme si rozumeli po všetkých stránkach
a spoločne zostarli :-) Chcem ,aby to bol niekto citlivý ,kto má rád zvieratá a všetko živé...
Lili7309 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Prievidza
Hľadám, sympatického, milého, inteligentného, spoľahlivého,nesebeckého muža...🙂 , ktorý už nechce byť sám a chce v živote zažiť ešte niečo pekné,samota je zlá.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania