amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Myjava MY

Máte záujem o zoznámenie v Myjave? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMyjava

MarianMY M 42 rokov
Muž 42 rokov Myjava
Kamarátstvo, priateľstvo, vzájomné porozumenie. Život beží rýchlo a vo dvojici je naozaj krajší a hlavne zmysluplný. Nie je nič krajšieho, ako niekoho milovať a dôverovať mu.
Hard66 M 23 rokov
Hľadám Kamarátku/priateľku
Pracujem
Voľný čas zábava 😁.
Minulosť úplne vysporiadania.
Fotky nie sú k dispozícií až po čase ďakujem za pochopenie ďakujem. Na výzore až tak nezáleží dôležitá je vnútorná krása.
Modradobra M 66 rokov
Paolo, senior 66, hľadá priateľku
ktorú chce zviesť,
🚗 cez hory cez doly, čo ... € dovolí, takú, čo nesklame a pravdu hovorí ❗
Wellnes ☕kávička, záhradka lavička, zábava les, neodkladaj na zajtra, čo môžeš stihnuť ešte dnes!
Ťukám na ...💖 ... či niekto v okolí, tie dvierka otvorí!
janci18 M 63 rokov
Muž 63 rokov Myjava
nehľadám románik, flirt, ale - milú, skromnu, príjemnú ženu na trvalý vztah,spriaznenu dušu...
som nezadany, romantik, rodinne založeny, nenáročný, ešte pracujúci muž, ktorý má rád deti, prírodu, potulky, turistiku, hory... bike, záhradu, prace okolo domu, tanec, hudbu, muziku...
... vysporiadana minulost
cuco76 M 47 rokov
Ahoj, som normálny chlap, hľadám kamarátku a možno časom aj viac. V živote som sa riadne popálil, ale aspoň už viem čo hľadám a ako chcem ďalej žiť.
Mám rád humor, som oddaný a vždy som bol verný. Milujem svoju dcérku a vychutnávam si každú chvíľu s ňou.
Som zamestnaný a rád trávim voľný čas aktívne, príroda, lyžovanie, bicykel, cestovanie, ale rád si pozriem aj dobrý film.
tomino727 M 32 rokov
Muž 32 rokov Myjava
Vážnu známosť. Hladam fajn sympatickú slečnu, ktorá má rada zvieratá a je chapava a nefajciarka. Pracujem v stálej praci. Mam rad zvieratá. Bývam na dedine
Milandedo M 68 rokov
Muž 68 rokov Myjava
Hľadám priateľstvo aby som nebol sám, mal sa s kým porozprávať, ak treba aj pomôcť či už v domácnosti alebo okolo domu. Spoznať niekoho s kým by som sa mohol aj zabaviť a zatancovať.
Marianusko M 42 rokov
Muž 42 rokov Myjava
Šport motorizmus, hľadám hlavné normálnu ženu, ktorá má charizmu, rozum a zdravý životný štýl, nieje zavisla od rodičov, dokáže sa prispôsobiť, 👍👍👍
Chlapik85 M 38 rokov
Som slobodný, na telesne aj duševne aktívnom predčasnom dôchodku, bezdetný. Sorry psy ani mačky nemusím, heš! :) Hľadám vážnu kamarátku :D z okolia NMNV, alebo Trenčína, západného SK, prípadne južnej Moravy.
Casso M 50 rokov
Úprimnost, dochvíľnosť. Neznášam faloš, pretvárku a zradu. Mám rád život,humor a som dobry spoločník. Hľadám sympatickú osobu s ktorou nám bude dobre.
Vierock Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Myjava
Som slobodná som pracujúca žena ktorá hľadá vážnu známosť ... Môže byť aj fajčiar hlavne nech ma dobre srdiečko a úprimný rada varím pečiem mám rada prírodu hudbu rada tancujem...
Bob104 M 43 rokov
Muž 43 rokov Myjava
Ahoj. Na uvod, hladam najskor kamaratku, neskor viac. Do vztahu prinasam lasku, istotu a ciele. Samozrejme pracujem. Volny cas travim na biku, plavanim, korculovanim. Minulost mam vysporiadanu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania