amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Ilava IL

Ak ona hľadá jeho v Ilave alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaIlava

Divnozienka Ž 40 rokov
Vybrala som si meno Divnožienka, pretože v dnešnej spoločnosti sa občas cítim divne (čo v dnešnom svete našťastie asi ešte značí zvyšok zdravého rozumu :) som skôr introvert, preferujem vo svojom živote radšej menej ale kvalitných medziľudských vzťahov. Pracujem s deťmi, milujem a ctím si prírodu, v živote spätom s našou Matkou Zemou cítim najväčší zmysel a spiritualitu. Nabíja ma práca v záhradke, bicykel, dobré knižky a filmy, rada niečo tvorím, maľujem, pečiem... chcem žiť na dedine, život v meste si neviem predstaviť. Oslovuje ma návrat k múdrosti a hodnotám našich dedov a návrat k väčšiemu prepojeniu s prírodou. Veľmi rada spoznám dobrého a charakterného muža, ktorý to cíti rovnako, váži si ženu a túži vytvoriť harmonický domov s podobne zmýšľajúcou partnerkou.
lynx4 M 58 rokov
Moje zaluby, priroda, zvierata, zahradka, sportujem posilujem, rekreacne bicykel, turistika. Zamestnany, bezuhonny :-( Rad by som spoznal milu zenu na priatelstvo,vazny vztah.
saxana1957 Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Ilava
Moje záľuby sú-šport, more, šoférovanie, zvieratká nemám, ale mám ich rada, uprednostňujem u pánov serióznosť, spoľahlivosť, vernosť a pravdomluvnosť. Rada sa zoznámim s partnerom primeraného veku. Na vzdelaní, výške a váhe mi nezáleží.
JozefJana10 M 54 rokov
Som osamelý muž , ktorý hľadá milú , zábavnú a rozumnú ženu na zoznámenie , porozprávanie sa a trávenie volného času .Od ženy očakávam toleranciu a pochopenie , porozumenie .Som jednoduchý a nenáročný muž . Rád chodím na prechádzky aj do prírody .žijem s dcerou
letnicek M 51 rokov
Slobodný muž v najlepších rokoch.
Milujúci hlavne leto a slnko, prírodu a cestovanie.Som aj vášnivý záhradkár,hubár a amatérsky fotograf.
Hľadám ženu do koča aj do voza.
hihungi M 56 rokov
Muž 56 rokov Ilava
Hľadám kamarátku ktorá rada trávi čas na horách a v prírode. Medz moje záľuby patrí turistika , cyklistika ,lyžovanie história, umenie ... Som nefajčiar s dobrým srdcom , v domácnosti mám aj psíkov.
29071963 M 60 rokov
Muž 60 rokov Ilava
Som z Ilavy. Volám sa Miro, bývam v rodinnom dome. Medzi záľuby patrí turistika, cykloturistika, rybárstvo, kanoistika, rafting, práca na záhrade. Pracujem ako elektrikár. Rád by som spoznal ženu podobných záľub.
ANIELIK Ž 39 rokov
Hľadám niekoho úprimneho a do pohody.
Niekoho s kým sa dá pokecať a tráviť voľný čas a možno časom aj viac.
Však sa uvidí...
Ak je niekto taký,tak rada popíšem.😊

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania