amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Ilava IL

Máte záujem o zoznámenie v Ilave? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaIlava

Otma Ž 54 rokov
Rada Spoznám milého a Úprimného muža, ktorý sa rád Spozná so mnou, na trávenie Voľného času. Nepracujem. Poberam Inv. Dôchodok. Mám rada prírodu, dobrú kávu, príjemných ľudí a veľa ďalšieho. Zviera v domácnosti nemám.
Petross M 47 rokov
Ahoj. Hladám tu milú, sympatickú, chápavú a usmievavú ženu s vysporiadanou minulosťou od 30- 45r. s ktorou by som si rozumel. Ja muž pracujúci, športovo založený, pracovitý, poriadkumilovný. Deti nemám, ale nie sú prekážkou. Ak som ťa aspoň troška zaujal, kľudne napíš.
tobi098 M 38 rokov
Hľadám niekoho do života, s kým by som rád trávil čas, som láskou sklamaný a už by som veľmi rád našiel takú svoju spriaznenú dušu. Skus napísať, možno si sadneme.
kuflok Ž 46 rokov
Hľadám niekoho, kto by išiel za mnou až na kraj sveta 😄 niekoho, komu ukradnem kľudný spánok 🙂 niekoho, s kým aj všedné veci budú nevšedné už len preto, že ich zažijeme spolu 😉 ideálne, ak si nefajčiar a deti nie sú prekážkou.
Jojo37 M 38 rokov
Som slobodný hľadám kamarátku časom priateľku mám rád úprimnosť, turistiku, kino. Pracujem v stavebníctve, svoj voľný deň rád strávim s rodinou alebo turistiku a na bicykli
Tomsenko M 25 rokov
Muž 25 rokov Ilava
Ahoj som pracujúci človek, ktorý pracuje ako vodič vzv, práca mi nerobí problém, som cieľavedomý, medzi moje koníčky patria prechádzky, autá, tuning. Hľadám dievča, ktoré je úprimné, cieľavedomé a je s ním sranda.
MikeD84 M 39 rokov
Muž 39 rokov Ilava
Ahojte, som rozvedeny 38 rocny, mám dcérku, rad by som spoznal milú, trpezlivú babu, do cca 45 r. na vzajomne spoznavanie, zblizenie, časom možno viac. Mam rad prirodu, v lete kúpko , prechádzky v zime do prírody, vylety na skutri, bowling... Potešila by ma odpoveď od Teba 😉. Dakujem.
vzmedved01 M 47 rokov
Muž 47 rokov Ilava
Hladam važny vztah, porozumenie, lasku. Som zamestnany, vysporiadana minulosť. Mam rad more, vodu, cestne vylety. Šport pasivne. Fajčenie mi nevadi. Najdem Ťa?
Puko22 M 24 rokov
Muž 24 rokov Ilava
Ak sa chces niečo dozvedieť ozvi sa.
Som 22 ročný muž. Bývam v okrese Ilava a rad trávim čas akýmkoľvek spôsobom… vždy sa prisposobim. Ozvi sa, nekúšem.
MikeD M 39 rokov
Muž 39 rokov Ilava
Rad by som spoznal milu, trpezlivu babu do 40 r., na vzajomne spoznavanie, zblizenie, s podobnym postihnutim ako mam od narodenia ( viac dozviete v sprave). Mam rad prirodu, vylety na skutri, bowling... Ak som Vam zaujal, budem rad ak mi napisete. 😉
Pato258 M 28 rokov
Muž 28 rokov Ilava
Som pracovitý normálny chalan z dediny a Hľadám dievča na spoznanie a dlhodobý vzťah, rád trávim čas s niekým, mám rád prírodu, prechádzky, nemám problém sa prispôsobiť
Danomm M 30 rokov
Hľadám si slobodnú ženu, študujem externe VS, momentálne hľadám prácu. Voľný čas trávim s priateľmi, na rybačke, cyklistika, literatúra. Mám doma papagája. To čo sa dalo som si vyriešil.

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania