amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Dunajská Streda DS

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Dunajskej Strede, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Bodri85 M 38 rokov
Pracujem, mám upratanú minulosť. Som čestný, pomerne prispôsobivý človek, plný ambícií. Milujem zvieratá a rovných ľudí. Vo voľnom čase sa snažím spoznávať nové veci a skúšať ich.
Ahojky1 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Dunajská Streda
Ahoj hľadám kamaráta na spoločné prechádzky dovolenky, atď. este pracujem ako op. v Rakúsku, už budem na dôchodku za chvíľku, mám mačky, som slobodná, 63rocna. bezdetna. ked ti budem sympatická tak mi napíš paaaaa eva
11121321 M 37 rokov
Muž 37 rokov Dunajská Streda
Úprimne vam poviem ze som obyčajný chalan ktorý miluje život, deti, prírodu, šport, proste všetko keď to môžem robiť s osobou ktorú milujem.. Aký typ som??zvláštny 😂😂😂niekedy horší jak žena ale okrem toho, mujuci otec 6 rocneho syna menom Damián. Som úprimný chlap ktorý sa dosť často sklamal v ženách tak skúšam nové veci ako aj túto zoznamku. hladam si obycajne peknučké žieňa 😂😂😂 s ktorou by som mohol stráviť krásne chvíle. Kľudne píšte ved sami potom uvidíte že či sa to oplatilo.. Bozkávam a čakám.. Ahojte
Alex1299 M 52 rokov
Ahoj , hľadám ženu na stretávanie sa ... Som z DS a bývam sám. Časom po vzájomných sympatiach aj vzťah ♥️ ... Hľadám štíhlu ženu, romka nie je prekážkou ...
Gaborgabor M 43 rokov
Muž 43 rokov Dunajská Streda
Ahojte volam sa Gabo som zivnostnik pracujem. mam malo casu ale kto chce vie si ho spravit. o sebe radsej osobne pokecame byvam okres Dunajskej Stredy ...
Empatiq M 54 rokov
Kto hľadá, nenájde, ... kto nehľadá, nájde ... takže som prestal hľadať ... a snáď si ma tu niekto nájde, ... kto spozná moje chyby, nedokonalosti a napriek tomu sa bude cítiť dobre v mojej prítomnosti.
magyarnyelv M 73 rokov
Muž 73 rokov Dunajská Streda
Zijem sam, ako vdovec, hladam vaz. zoznamenie, Hladam zenu, gazdinku, na spolocny zivot, Mam 72 rokov. Zijem v zitnom ostrove sam v rod dome. Len na vazny stav.
Nakysek1 M 68 rokov
Muž 68 rokov Dunajská Streda
Som dochodca, pochazam z vych. Slovenska. Byvam v Dunajskej Strede v podnajme. Hladam samostatnu ženu na zoznamenie, k přežitíu krásných chvíle na jeseň života.
123dingo M 39 rokov
Muž 39 rokov Dunajská Streda
Hľadám si vážny vzťah a vzájomne porozumenie. Nehľadám len známosť na jednu noc ale dlhodobý vzťah, ak hľadáš to isté skús ma kontaktovať a môžeme sa stretnúť.
RELAX55 M 40 rokov
Csak legyen egyénisége és mondja ki nyíltan a véleményét ha kell stb de ezt így nehéz elmondani csak ne egy tömeggyártott.... Amúgy meg sehogy még sosem volt.
IldiHeli1000 Ž 58 rokov
Som žena v strednom veku, kt. sa stará o seba, ak to isté vyžiadam od partnera, myslím si, že je to štandardná vec. Hoci hľadám lásku na prvý pohľad, viem, že je to ťažké, ale som optimista a čakám na svojho Princa.
Mám vysporiadanú minulosť, 5 a pol roka som sama a aj bývam sama.
Mám rada domáce práce - pre niektorých je to čudné, ale je to pravdou... nemám rada klamstvo!!
Rada cestujem, mám rada vône, umenie a svoju rodinu.
Alex290 M 59 rokov
Hľadám si priateľku vo veku 45 až 55 rokov, podľa sympatií časom možno aj viac. pracujem v štátnej správe. Uvital by som ženu, ktorá rada cestuje a má rada prirodu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania