amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Dunajská Streda DS

Máte záujem o zoznámenie v Dunajskej Strede? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Baltazar11 M 37 rokov
Hľadám ženu do voza, aj do koča, hlavné nech pochopíme jeden druhého a vzťah bude fungovať, ako má. Niesom náročný, no predsa si viem svoje presadiť, keď chcem.
weede1994 M 29 rokov
Muž 29 rokov Dunajská Streda
Hledam společnost na procházky a pokec, byvam občas Sk, vztah nehledám, v dnešní dobu uz je to vse nějaké divné, takze spis jen procházka, pokec, a nějaký ten oběd.
Henna70 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Dunajská Streda
Čo hľadám!? Hlavne niekoho na volný čas. Rada chodím do kina, na wellness, na koncerty atď. Žijem sama ale nie úplne😊 mám psa. Pracujem, a mám vysporiadanú minulosť.Som veselej povahy. Rada varím a pečiem. Rada by som sa zoznámila z okolia Dunajskej Stredy.
Dzezik M 20 rokov
Hladam babu, ktora chce nieco viac a je vymyselna. Mam rad hudbu a sukromie.
Spim do pol deviatej. Mam rad vylety a vylety a vylety a vylety.
Viktoorr M 55 rokov
Muž 55 rokov Dunajská Streda
Hľadám. Teraz mal by som sem napísať čo hľadám, nejaký uniformovany text o túžbach, ilúziach. Predstavy, výmysly, moje sny. Všetko čo nám život prinesie máme brať s pokorou, aj dobro tak ako zlo. Vyjsť s takými rozhodnutiami ktoré nám prinesú čo najmenej zla. To platí aj pri zoznamovaní...
19682010 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Dunajská Streda
Hľadám, priateľa na občasné stretávky po čase aj na trvalý partnerský vzťah, nakoľko mám vnúčatá, ktoré by mal aj rešpektovať a chodím za nimi často. Zvieratá mám rada, ale nemám ich. Moj čas, ako som povedala, trávim s vnucatmi, keďže som nezadana, moje záľuby cestovanie, plávanie, opekacky.
Karolinka2008 Ž 43 rokov
Hľadám kamaráta na občasné stretnutie, na kávu, welnes, prechádzky, voľné chvíle, aby mal rád deti, môže mať aj svoje deti, není mi to prekážko,u mám rada zvieratá a mám aj dvoch psíkov
beni555 M 23 rokov
hladam muza na zoznamovanie 20 - 35 rokov, rad by som sa zoznamil s muzom, ktory hlada vaznu znamost, mam 19 rokov, travim volny cas s priatelmi, s rodinou
Darovec3 M 20 rokov
Muž 20 rokov Dunajská Streda
Ahojte hľadám zábavnú babu čo sa nehanbí a rada sa porozprava o niečom aby rec nestala. chcem aby sme prežili krásne chvíle a aby bola verná. pracujem na stavbe, rád si užívam život a chcel by som si ho užívať s príjemnou babou ❤️💯
Spitfire77 M 46 rokov
Muž 46 rokov Dunajská Streda
Hladam rozvedenú ženu alebo slobodnú mamičku na spoločný pekný, kludný, bezkonfliktný život.
Keby si chcela niečo o mne, kludne si pýtaj, s radostou Ti odpovedam.
Neviem, funguje ta stranka, listy kto precita, odvtedy neboly prihlaseny. Je to mi cudne
sniper21983 M 40 rokov
Ahoj, volám sa Tomáš. Rád by som tu našiel ženu s ktorou si budem rozumieť. Nemám problém sa stretnúť osobne. Som presvedčený, že dlhodobé písanie nemá zmysel a že osobné stretnutie napovie omnoho viac.
Dustur1983 M 40 rokov
Muž 40 rokov Dunajská Streda
Ahoj. Hľadám si ženu na dlhodobý , vážny vzťah. Do vzťahu môžem priniesť všetko čo bude v mojich silách. Pracujem ako kuriér v Malinove.
Svoj voľný čas trávim: turistikou , turistikou po prírode , keďže veľmi rád fotím, a tiež si veľmi rád natáčam videa z krásnej prírody, zvierat.
Medzi moje koníčky patrí, aj šport , mám rád hudbu, milujem filmy ktoré si aj zbieram na DVD, poprípade aj na VHS. Pokiaľ by si mala záujem sa zoznámiť, tak neváhaj a napíš mi 😊

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania