amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Dunajská Streda DS

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Dunajskej Strede.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Mira222 Ž 55 rokov
Rada sa zoznámim s príjemným a vyrovnaným mužom...
Vo voľnom čase sa venujem koníčkom a knihe.
Voľný čas trávim v prírode, milujem slnko, teplo, more...
Nezadany1299 M 53 rokov
Muž 53 rokov Dunajská Streda
Ahoj hľadám ženu na pravidelné stretnutia v DS a možno aj viac . Som rozvedený , mám vysporiadanu minulosť som 175 - 85 . Nenechajma dlho o samote . Čakám .
26021975 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Dunajská Streda
Pracujem ako opatrovateľka starších ľudí. Vo voľnom čase sa rada bicyklujem a rada chodím na prechádzky atd. Voľný čas rada trávim z rodinou a priateľmi.
Evka56 Ž 67 rokov
Volám sa Eva a mám 63 rokov. Touto cestou by som rada spoznala seriózneho muža na trávenie voľných chvíľ. Mám rada prírodu, rada sa starám o záhradu. Rada plávam, mám rada prechádzky. Rada čítam. Rada si zatancujem. Som maďarskej národnosti.
01051979 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Dunajská Streda
Voľný čas rada čítam, robím call-centrum, zvieratá nemám, mám 40rokov, rada by som zoznámila s normálnym chalanom, jazyk: slovenský, materinský jazyk: madarsky
zuzik82 Ž 42 rokov
Hladam pekne priatelstvo a casom aj viac. Chcem zas verit v nieco pekne a byt znovu stastna. Mam dve uzastne dcerky ktore su pre mna vsetkym. Mam rada prirodu, prechadzky, vylety, hudbu, knihy, rada varim peciem.
vevericka56 Ž 68 rokov
Som vdova, mám 2 dospelé deti, robím v kancelárii, rada robím na záhrade, chodím do divadla, čítam knihy, rada sa zabávam, tancujem, rada varím, chodím na dovolenku, mám rada veselých ľudí,
baby1969 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Dunajská Streda
Keresem páromat egy szimpatikus, inteligens, káros szenvedélyektől mentes férfi személyében,aki szintén szeretetre vágyik. Ha úgy érzed, hogy hiányzik valaki az életedből, és te is őszinte társra vágysz,akkor jelentkezz.
szekfu M 74 rokov
Muž 74 rokov Dunajská Streda
Hladam zenu na spolocny zivot. Som dezdetny vdovec, zijem sam na dedine, rod.dome. Pristahovanie ku mne a madarcina vitana, ale nie je podmienkou. Mam 71 rokov, mam rad kutilstvo okolie rodinom dome. Dochodca .
Szerdahely M 58 rokov
Muž 58 rokov Dunajská Streda
Ahoj - Szia
Hladám váznu známost som nefajciar, zamestnany ako domovnik. Večšinou keď mám volno rád chodim do kina, na kupalisko ale sám to neni ono. Keď aj Ty trpis samotov tak sa mi ozvi budem vdačny. Tak zatim Ahoj

Szia komoly kapcsolatot keresem remélem,h jelentkezel már nagyon várlak!!! Szeretni és Szeretve élni!!! Valaki már igazán belém szerethetne végre!!! Rossz igy egyedul!!!
arendes1 M 67 rokov
Muž 67 rokov Dunajská Streda
kľud, pokoj, uvoľnenie, harmónia...vďačnosť, súcit, odpustenie, pokora, pochopenie, srdnatosť...príroda, hudba, knihy, tai-chi, kvety (okrasná záhrada)...láska, vernosť, oddanosť, skromnosť, dobro, spravodlivosť, čestnosť...všetko čo je pekné a dobré...spiritualita...
hľadám jemný, ženský typ ženy

"Niikdy som netúžil po perzskej princeznej,
ani arabským šejkom som nechcel byť.
Chcel som ženu a v nej všetko prečo má zmysel žiť."
zsorzso1 M 79 rokov
Muž 79 rokov Dunajská Streda
Som v dôchodku, sám v rodinnom dome. Deti už samostané. Hladám vekove primeranú partnerku na všetko, čo prináša život. Technický typ. Kreatívné záľuby, bez zvierat.Nehľadám ani slúžku, ani opatrovateľku.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania