amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Dunajská Streda DS

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Dunajskej Strede.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Dopi84 M 38 rokov
Som slobodný muž hľadám ženu s ktorou by som si predstavil vážny vzťah som zamestnaný aj vyúčený za mechanika ovládam nemecký, ale aj maďarský jazyk rád sa venujem hudbe veľa cestujem, milujem prirodu
Pupava51 Ž 72 rokov
Práca na záhrade, prechádzky v prírode, plávanie, dobrá kniha a hudba, astrológia, numerológia a grafológia. Hľadám muža do voza aj do koča, čo by si má vážil takú aká som.
Bryan36 M 37 rokov
Hladám dievča na vázny vzťah, najlepšie z okola DS. Mám rád deti, rýchlo sa snimi s kamarátim. Mám rád rýchle autá, úprimnych ludí... Minulosť mám takú akú mám, to už nezmením... Rád chodím na dovolenky, relax ...
BLaci84 M 39 rokov
Muž 39 rokov Dunajská Streda
Komoly kapcsolatot keresek 😉 Ha felkeltettem érdeklődésed akkor írj. Szívesen ismerkedek kedves, okos lányokkal. Szeretek utazni, focizni, mozizni. Szeretem az állatokat és a munkámat.
Dakota07 Ž 55 rokov
Hľadám muža, ktorý by bol partnerom, priateľom. Pracujem v automobilovom priemysle. Mám rada prechádzky, prírodu, posedenie z priateľmi. Mám dvoch psíkov. Svoju minulosť mám vysporiadanú.
Dopeman1984 M 38 rokov
Muž 38 rokov Dunajská Streda
Hľadám vážny vzťah voľný čas trávim s dcerkou mám psa chcem začať znova žiť a mať vedľa seba ženu ktorá si váži pracovitého a milujúceho muža s veľkým srdcom.
987654322 M 42 rokov
Muž 42 rokov Dunajská Streda
Teraz som bez práce. Hladám priatelku. Ked nájdem tú pravú, tak idem hned zarábat. Nie som zaockovan. Vázne! Hladám zenu na teraz a vzdy! Som to mozno ja, koho hladás! Volám sa Tomás. Som madar, ale celkom dobre ovládam aj slovencinu. Este nieco. Ja tu hladám zenu, ktorá nie je sebecká. Dakujem!
Fifo25 M 38 rokov
Hľadám človeka na voľný čas. Mám rád turistiku, prírodu, zvieratá. Vo voľnom čase sa tiež venujem bicyklovaniu, korčuľovaniu, sezónnym športom. Rád sa učím nové veci.
Jeliman000 M 32 rokov
Pokec časom možno vzťah ženu na písanie priateľstvo dôvernu osobu s ktorou sa bude dat písať o hoci čom a hoci kedy ktorá nebude odsudzovať ľudí za to aký sú.
Andi73 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Dunajská Streda
Hĺadám dlhodobý vzťah. Do vztahu môžem priniesť lásku, porozumenie. Pracujem v administratíve.
Záujmy hudba, cestovanie, príroda stretávanie sa s priateĺmi.
Minulost mám vysporiadanú.
Nesudim Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Dunajská Streda
Len tak, prijemná, pokladnička, zo synom, minulost vysporiadana, nepijem alkohol, rada som zo synom v lese,len tak sa bláznime, on je môj život, bez neho nežijem, on to vie
Fruzsina21 Ž 42 rokov
Ismerkedès cèljàbol keresek olyan fèrfit akivel lehet beszèlgetni szorakozni. Aki meghallgat tud őszinte lenni es tiszteli a nőket. Szereti a gyerekeket es nem csak szórakozni akar

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania