amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Dunajská Streda DS

Kresťania a veriaci v Dunajskej Strede majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Pirosmama1963 Ž 61 rokov
Hladám si chlapa na zoznámenie... som rozv. žienka sebestačná.. veselej povahy!! Este pracujem.. mám rada svoju rodinu, vo volnom čase rada čitám, varím pečem..
Peti66 M 58 rokov
Muž 58 rokov Dunajská Streda
Szia Egyéb lehetoség hiányában keresem nem dohányzó páromat, minden káros szenvedélytol mentessen élek éldegélek, munkaviszonyban vagyok. Addig is várom jelentkezésedet !! Élvezzuk egyutt az élet apró oromeit amig lehet!!! Péter

Ahoj !! Hladám moju polovičku a možno že práve Teba, som nefajčiar, som zamestnany, som rozvedeny. Tak zatial Ahoj !!! Peter
Betka51 Ž 72 rokov
Žena 72 rokov Dunajská Streda
Nyugdíjas özvegy vagyok, keresem hozzám hasonló páromat. Szeretek kirándulni járni csoportokkal, welnesezni, bicikli túrázni. Szeretem a zenés műsorokat, színházi előadásokat.
Peterko18 M 39 rokov
Muž 39 rokov Dunajská Streda
Hladam zenu, robim, mam psa, vo volnom case oddychujem.
Deti lubim, sport, auta opravujem, formula1, cakam leto.
Som normalny chalan dost bol som sam.
Rocker666666 M 58 rokov
Muž 58 rokov Dunajská Streda
Robim kamionistu, som rad, ked ma lubia, rad varim, grilujem, kanoe, hladam len vaznu znamost, mam rad zvierata, hlavne psov, prirodu, prechadzky, som uprimny, priamy, lub ma a ja ta budem lubit este viac.
Patassy M 37 rokov
Muž 37 rokov Dunajská Streda
Hľadám normálnu babu, ktora nie len peniaze potrebuje, áno robím, mám aj mačky aj psikov. Píšte baby, už stačilo byt sám. Rád odpisujem a kľudne sa pytajte na bar co.
hladamkamaratku M 67 rokov
Som vdovec už na dôchodku. Žijem na dedine pri Dunajskej strede. Mám rád zvieratá, mám doma psa a mačky. Nefajčím, ale rád si dám pivo. Hľadám si kamarátku na stretnutia, prípadne aj vzťah.
besame Ž 63 rokov
Muž, partner, priateľ, opora ... jednoducho toho, kto stojí za dôveru, úprimnosť, priamosť, spokojný život .... toho, kto nič nepovažuje za samozrejmosť, ale dar...
Tobur1 M 48 rokov
Časom všetko sa vyrovná, keď dvaja ľudia sa spoznajú. Nie som žiadny grécky Adonis, len jednoduchý chlap. Ktorej sa to páči tak nech odpíše. Nech ma spozná.
Cool55 M 45 rokov
Rad sportujem, najma box... 😁
Uvidime, co tu najdem, ci nenajdem...
Mam rad zvierata, tie aspon su uprimne 🙂 ...
petike11 M 59 rokov
Muž 59 rokov Dunajská Streda
Ahoj m 57 hľadám priateľku na písanie a časom aj viac Dunajska Streda
V živote ma sklamali ľudia, o ktorých by som to nepredstavoval. Podarilo sa mi s tým vysporiadať. Som obyčajný pracujúci muž, ktorý nechce byť sám. Hladám trvaly vzťah založený na úprimnosti a vzájomnej úcte bez klamstiev.
JANKO1957 M 66 rokov
Muž 66 rokov Dunajská Streda
Hladam dlhodoby vztah bez zavezkov, serioznu zenu pre pochopenie navzajom. Som dochodca ale svoj cas travim na zahradke, prechadzkou po meste, rad sa venujem opravam starych veci a zaroven navstevujem rozne podujatia ako su burzy starozitnosti a blsaky.. Mam psika. Minulost mam vysporiadanu.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania