amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Dunajská Streda DS

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Dunajskej Strede? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Johanka69 Ž 53 rokov
Hladam partnera na pekné chvíle strávené prechádzkami prírodou, rada si fotím krasy našej vlasti. Som zamestnaná v administratíve, milujem zvieratká, či už mačky alebo psy, Malé deti nemám, a ani žiadne záväzky z minulosti.
Hemi1978 M 45 rokov
Muž 45 rokov Dunajská Streda
Ahoj som veselá kopa, mam rad hudbu, filmy, prechádzky, tanec, šport, ak aj ty, ozvi sa. Rad spoznám sympatickú ženu na všetko pekne. Som tu a dúfam, že nájdem, čo hľadám.
Pirosmama1963 Ž 60 rokov
Hladám si chlapa na zoznámenie... som rozv. žienka sebestačná.. veselej povahy!! Este pracujem.. mám rada svoju rodinu, vo volnom čase rada čitám, varím pečem..
Peti66 M 57 rokov
Szia Egyéb lehetoség hiányában keresem nem dohányzó páromat, minden káros szenvedélytol mentessen élek éldegélek, munkaviszonyban vagyok. Addig is várom jelentkezésedet !! Élvezzuk egyutt az élet apró oromeit amig lehet!!!

Ahoj !! Hladám moju polovičku a možno že práve Teba, som nefajčiar, som zamestnany, som rozvedeny. Tak zatial Ahoj !!!
Betka51 Ž 71 rokov
Žena 71 rokov Dunajská Streda
Nyugdíjas özvegy vagyok, keresem hozzám hasonló páromat. Szeretek kirándulni járni csoportokkal, welnesezni, bicikli túrázni. Szeretem a zenés műsorokat, színházi előadásokat.
Peterko18 M 38 rokov
Hladam zenu, robim, mam psa, vo volnom case oddychujem.
Deti lubim, sport, auta opravujem, formula1, cakam leto.
Som normalny chalan dost bol som sam.
Attilatilet M 35 rokov
Som rozvedeny, a teraz hladam iba niečo šteklive, ale uvidím, že s kým sa zoznamím.
Viem si predstaviť spoločný víkend, ale samozrejme, ak nie som so synom. :)
Rocker666666 M 58 rokov
Muž 58 rokov Dunajská Streda
Robim kamionistu, som rad, ked ma lubia, rad varim, grilujem, kanoe, hladam len vaznu znamost, mam rad zvierata, hlavne psov, prirodu, prechadzky, som uprimny, priamy, lub ma a ja ta budem lubit este viac.
Patassy M 37 rokov
Muž 37 rokov Dunajská Streda
Hľadám normálnu babu, ktora nie len peniaze potrebuje, áno robím, mám aj mačky aj psikov. Píšte baby, už stačilo byt sám. Rád odpisujem a kľudne sa pytajte na bar co.
hladamkamaratku M 66 rokov
Som vdovec už na dôchodku. Žijem na dedine pri Dunajskej strede. Mám rád zvieratá, mám doma psa a mačky. Nefajčím, ale rád si dám pivo. Hľadám si kamarátku na stretnutia, prípadne aj vzťah.
Pittike M 44 rokov
Rande. Vsetko čo sa dá. Robím ako sukromnik. Zabava rodina. Samozrejme mam vybudovanú minulosť. Som veľmi úprimný skromný. Mam rad to čo chlap musí.
besame Ž 62 rokov
Muž, partner, priateľ, opora ... jednoducho toho, kto stojí za dôveru, úprimnosť, priamosť, spokojný život .... toho, kto nič nepovažuje za samozrejmosť, ale dar...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania