amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 16 - Zoznámenie Dunajská Streda

Ste v Dunajskej Strede a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Zsu41 Ž 45 rokov
Elvált, 1 gyermekes édesanya vagyok.Szeretek szabadtéri programokra járni.Szeretem a kutyákat, szabadba lenni, kerékpározni.
Keresek egy kedves megértő társat, idővel együtélés céljábol 44-52ėv között.
xBeax Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Dunajská Streda
Ismerkednék nyitott, őszinte, aktív életet élő, 40-50 év körüli férfival rendezett múlttal, DS, GA, SA (KN, NZ) járásból, nem csak hétvégi programokra, aki szereti a természetet és van humorérzéke is.
Anita71 Ž 52 rokov
Hladám svoju spriazdnenu dusu ... a priatela na prechadzky prirodou
Volny cas travim rada v prirode a pri vode.
Rada sa zabavím pri hudbe - chodím na koncerty
Jozsi1976 M 47 rokov
Szeretnék megismerkedni egy hozzám illő nővel.mar nagyon sokat csalódtam a nőkben,ezért óvatos vagyok.szeretek sokat csavarogni,nagyon romantikus vagyok,szívesen meghivom a nőt egy romantikus vacsorára akár.a legnagyobb vágyam egy boldog,harmonikus,kiegyensúlyozott kapcsolat.
tomilijones1977 M 45 rokov
Ahoj Som normalny chlap hladajuci normalnu babu .ktora nehlada len flirt ale hlada lasku a porozumenie.V zivote somm sa uz sklamal a chcel by som si najs niekho blízkého na koho sa mozem obrátit a kto bude mne oporou ako aj ja jemu.
Mam rad prechadzky
Pracujem ako manazer
Nemam zvieratka ale mam ich rad
Partnerka by mala byt mila prijemna a inteligentna
6lacus6 M 34 rokov
Muž 34 rokov Dunajská Streda
Ahoj som mili slušní obyčajní mili chalan ktorý hlada vstah dlhodoby
A rad touto cestou spoznal milu zenu na zivot spolu sporujem beham kreslim
A uvitat si zivot
Zsuzsi88 Ž 35 rokov
Som slobodná maminka, ktorú život naučil tvrdo bojovať. Milovala som môjho partnera z celého srdca, ale som sa sklamala... Hľadá milého sympatického muža, komu chýba vzájomná láska a radostný detský krik... Mám veselú povahu a zmysel humor ale som aj veľmi citlivá a skromná. Bývam na dedine s mojimi najdrahšími.
Silas M 37 rokov
Slobodny ,bez detí,pracujem v AT v sklade,auto nemám,hľadám Ženu v mojom veku a aj staršiu pre spolunažívanie pokojne chvíle v prírode , mám rád zvieratá aj máme psa a mačku.

Nevadí mi ak má žena deti.
Sympaticka ,rozvazna žena s kôrou sa budeme doplnovat.
Mojamalicka Ž 69 rokov
Zaluby:prechadzka,citanie,internet,navstevy muzea,divadlo,varenie ,pecenie,stravenie volneho casu s rodinou. Zvieratka nemam. Dochodkyna.Dospele samostatne deti.Rada by som poznala pana ktory je tiez sam.tolerantny,nefajciar, ja nefajcim, neholduje alkoholu.nie je agresivny.Ma rad prirodu,prechadzky,.nenavidim loz a falos.Zenaty pan je vyluceny.
dreamsoul Ž 43 rokov
opýtaj sa a odpoviem 😊 , prosím ženatý, muži túžiaci len po fyzickej kráse a muži žijúci s maminkou bez vlastného zázemia ma vynechajte. Ak si muž so srdcom na správnom mieste a dokážeš ho otvoriť pre mňa a moju dcéru, vieš čo chceš a i to čo nechceš rada Ťa spoznám.
dakota2 Ž 55 rokov
záľuby kino, divadlo, film, záhradka. Pracujem v automobilovom priemysle ako teamleaderka. mám doch psov, jedno zaopatrené dieťa. Rada by som sa zoznámila z veselým mužom za účelom priatelstva, neskor aj mozno viac.
paleekads M 44 rokov
Muž 44 rokov Dunajská Streda
moje záluby su sport,varenie prechádzky v lese,cestovanie..
pracujem v stavebnictve
nemám zvieratá v domácnosti
rád by som sa zoznámil zenou ktorá je uprimná...
deti nemám..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania