amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 13 - Zoznámenie Dunajská Streda

Ste v Dunajskej Strede a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Vica123 Ž 62 rokov
Rada chodím do divadla ,na koncerty ,na výstavy...rada fotím,cestujem.Rada by som spoznala milého, inteligentného muža so zmyslom pre humor s podobnými záujmami.Som empatická ,viem si vypočuť problémy a starosti iných a snažiť sa im pomôcť.Viem sa tešiť z malićkostí a z láskavého slova.Možno hľadáś práve mňa..tak sa rýchlo ozvi,kým som ešte tu:-)
Caravaggio69 M 57 rokov
Muž 57 rokov Dunajská Streda
Hľadám priateľstvo ženy na spoločné chvíle prechádzky posedenie pri čaji s kvapkou Becherovky chatovanie a výmena zážitkov fotiek postrehov západy slnka
BuBi90 Ž 33 rokov
Príjemná, inteligentná, s dobrým humorom, empatická enerigická moletka hladá prijemnú spoločnosť možno na celý život. Práca je sice moje hobby ale rada si najdem hobby aj mimo práce keď nato budeme dvaja😉
26021975 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Dunajská Streda
Pracujem ako opatrovateľka starších ľudí. Vo voľnom čase sa rada bicyklujem a rada chodím na prechádzky atd. Voľný čas rada trávim z rodinou a priateľmi.
Ivan8711 M 35 rokov
Muž 35 rokov Dunajská Streda
Hľadám partnerku, ktorá vie, že chce založiť rodinu. Túžim po žene čo vie čo chce. Privítal by som ženu, ktorá rada komunikuje a rada cestuje. Láska k zvieratám by mala byť samozrejmosťou. :)
Horowitz555 M 25 rokov
Hladam mile dievča na zoznamenie alebo vazny vztah . Hlavne aby nebola primitivna a aby bola komunikativna. Nemám zvieratko . Preferujem odobne stretnutie 😊
Evka56 Ž 66 rokov
Volám sa Eva a mám 63 rokov. Touto cestou by som rada spoznala seriózneho muža na trávenie voľných chvíľ. Mám rada prírodu, rada sa starám o záhradu. Rada plávam, mám rada prechádzky. Rada čítam. Rada si zatancujem. Som maďarskej národnosti.
Majokudry666 M 36 rokov
Muž 36 rokov Dunajská Streda
Ahojte volám sa majo a rád by som sa zoznámil zo ženou ktorá túži po láske na vzhľade nezáleží len nech si príjemná a nech sa dá aj stebou pokecať rád sa aj stretnem
Artje M 37 rokov
Muž 37 rokov Dunajská Streda
Zdravím. Hľadám si touto cestou partnerku na vážny vzťah.
Ja som slobodný, bezdetný.
Mám rád prírodu a zvieratá, cez volný čas preferujem prechádzky, stretnutia s priateľmi, alebo si len zahrám na gitare.
petrnovak M 40 rokov
Muž 40 rokov Dunajská Streda
Ahojte, hladam slecnu alebo pani, ktora ma zmysel pre humor, rada skusa nove veci, ma rada cestovanie, vylety, adrenali, objavovat nove miesta, ktora vie komunikovat a rozpravat sa o pocitoch, zakladam svoj vztah na komunikacii a dovere.
ifiValter M 55 rokov
Muž 55 rokov Dunajská Streda
Ismerkednék aktív életet élő, 40-50 év körüli nőt rendezett múlttal, DS, GA,KN,NZ járásból, nem csak hétvégi programokra, aki szereti a természetet és az új dolgok, helyek felfedezését.
Marloon M 42 rokov
Je to zaujímavá forma zoznámenia, na prvotný kontakt, by to mohlo byt užitočné, spoznať človeka, ktorého z bežného života, asi by som nestretol len tak. Ale určite osobné stretnutie napovie viac, než dní strávené vypisovaním, stovkami správ . Spoznaj ma osobne, ak sa chceš naozaj zoznámiť s niekym, koho hľadáš možno za celý doterajší život. Človek, ktorý vyloži hneď všetky karty na stôl, už vopred prehral hru, ktorú ešte ani nezačal.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania