amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Dunajská Streda

Ste v Dunajskej Strede a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDunajská Streda

Miki57 M 59 rokov
Muž 59 rokov Dunajská Streda
Ahoj, veselý 58 ročný chalanisko 😉 hľadá to, v čo už velá ľudí neverí. Lásku a vernosť. Ja ano! Rád počùvam i rozprávam. Ak si vyššia, štíhla, športová postava, medzi 40-55r.a napíšeš, rád odpoviem. Pracujem ako servisný technik. Voľný čas trávim na rybačke, vo fitku, alebo v lese na turistike po Karpatoch. Zvieracieho miláčika nemám. Moja minulosť je poučenie a vyvarovanie sa chýb pre krajšiu budúcnosť.
Majkl86 M 37 rokov
Muž 37 rokov Dunajská Streda
Hľadám milu spaticku zienku
Pracujem ako reklamacny technik
Voľný čas trávim zo svojím synom chodíme do prírody
Mám psíka Akitu inu
Mám vlastne bývanie
tymtym M 51 rokov
Muž 51 rokov Dunajská Streda
Hladam sympaticku milu zienku na spolocne travenie volnych chvil, som pohodovy, vesely, uprimny, rozvedeny, zijuci sam, vzajome sympatie nutnostou, ked si tu ozvi sa
Cuppi M 44 rokov
Muž 44 rokov Dunajská Streda
Hľadám lásku, priateľstvo, vážny vzťah.Nehladám sex, ani flirt. Som živnostník. Rád športujem. Mám rád turistiku, bicyklovanie. Rád spievam a tancujem. Zatiaľ toľko.
Jenson07 M 35 rokov
Hľadám priateľku na príjemné trávenie voľného času (stretávať sa, normálne sa porozprávať, byť k sebe otvorený a úprimný, vážiť si jeden druhého)

....a samozrejme pri vzájomných sympatiách a príťažlivosti sa aj krásne poláskať 😊
Druida M 38 rokov
Hladám úprimné priatelstvo so vsetkym. Hladám oddanost, vásen, lásku bez podmienok! Smiech, radost zo zivota, z malickostí, vsimnút si zázraky a tvorit ich! Zit svoje sny a nie len snívat! Nezávislú, sebavedomú, financne zaistenú no skromnú a pokornú ked je treba. Hladám len to Co ponúkam!
Rozi66 Ž 57 rokov
Hladam mileho, spolahliveho muza na priatelstvo. Pracujem na dva smeny. Zvieracieho milacika nemam. Minulost mam vysporiadanu. Hladam niekoho s kym by som mohla stravit svoj volny cas.
Msaznik321 M 34 rokov
Hladam znamost alebo nieco viac mozno pracujem vo firme ako programator mam psa aj skercka mam v plane si kupit macku vysporiadanu minulost mam a idem do buducnosti
Marika76 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Dunajská Streda
Rada by som sa zoznámila s mužom na trvalý, dlhodobý vzťah. S takým, ktorý si váži ženu, je spoľahlivý, verný a ešte sú preňho dôležité ľudské hodnoty. Mám rada ľudí, svoj voľný čas rada trávim s mojou rodinou.
Peterluk M 45 rokov
Muž 45 rokov Dunajská Streda
Hľadám úprimnú milú slečnu, slobodnú mamičku na zoznámenie 35-45 Som z DS Rád chodím na prechádzku prírodou kino na futbal koncerty voľnom čase mám rád domáce zvieratká
gyska Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Dunajská Streda
Nehľadám vzťah, flirt ani priležitostný sex. Nejde o výzor, ide o to, kto sme... pravý je ten, s ktorým sa budem cítit dobre. Mám rada zvieratá...
Gabor9191 M 33 rokov
Tudom mit akarok az élettől és ehhez szükségem volna egy őszinte társra, egy igazi nőre, lehetőleg20- 40 éves korig. Ha te is tudod mit vársz az élettől, és egyedül vagy, de szeretnél egy társat akkor en egy 30 éves férfi vagyok, és szívesen ismerkednék!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania