amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Skalica SI

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Skalici vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSkalica

Marek2125 M 41 rokov
Muž 41 rokov Skalica
Som veselý človek som spoločensky a hladám ženu ktorá vie čo chce, ktorá má záujem o trvalý v sťah .Veselú nekonfliktnú . Mam rad hudbu divadlo kino koncerty plávanie cyklistiku beh turistiku prechádzky. Deti neprekážajú dieťa je súčasť jeho matky .
Larozo25 M 33 rokov
Muž 33 rokov Skalica
Hľadám milé, úprimne dievča "ženu". Na voľné chvíľky, posed, kafe. Rád sa spoznám, nadviazem priateľstvo a možno aj viac. Mám 28 rokov a rad by som našiel ženu v rozmedzí 18-45.
Njume M 33 rokov
Muž 33 rokov Skalica
Rád sa zoznámim či už vážnejšie alebo priateľsky. Umím vše i to navyše. Rád pracujem na tom co ma baví. Mam psíka. Dlho som sám a už si neprajem aby to tak ostalo
Akdara Ž 53 rokov
Hladám rozumného spolahlivého a sympatického muža, ktorý vie, čo je byť verný a vie, čo znamená mať rád, na trávenie volných chvíl vo dvojici. Som normálna pracujúca žena, ktorá nechce byť sama. Som rozvedená a mám jedno dospelé dieťa. Nikto nechce byť sám a každý chce byť milovaný.
ducati M 48 rokov
Hĺadám ženu ktorá bude so mnou šťastná a ja šťastný s ňou. Čakám a snažím sa Ta nájsť. Asi vzdialenosť nerozhoduje keď je to tá pravá alebo ten pravý. Teším sa.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania