amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Skalica SI

Máte záujem o zoznámenie v Skalici? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSkalica

Petra992 Ž 32 rokov
Hľadám len niekoho na spriatelenie sa, výlety a podobne. Nebránim sa ani vážnemu vzťahu. Uvidíme, čo táto zoznamka prinesie. Už neštudujem, pracujem. Mám teda aj občasné voľno, ktoré by som si rada spestrila s niekým zaujímavým, s podobnými záujmami. Voľný čas trávim väčšinou pri pozeraní filmov prípadne prechádzkami. Domáceho miláčika nemám, bývam sama. Rada by som teda niekoho touto cestou našla. Najprv len na priateľstvo a možno ak by to prerástlo do hlbšieho vzťahu z oboch strán, bude to veľké plus.
Matty1 M 49 rokov
Muž 49 rokov Skalica
Hledám ženu, na kterou se lze spolehnout. Jsem z Moravy a rád bych našel ženu, ktera nebude jen domaci pecival. Rád jezdím na kole, baví mě hrady, zámky, příroda.
cernovlaska1987 Ž 36 rokov
Hľadám normálneho muža, ktorý nehľadí na vzhľad, ale na to, aká žena je. Ktorý miluje deti a smiech, prírodu a zvieratá. Som veselá, priateľská a milujem deti.
Ignacio5 M 36 rokov
Hladam dievča v mojom veku na trávenie voľného času a neskôr možno aj viac. Som slobodný, bez záväzkov. Voľný čas: filmy, bicykel, príroda. Možno sa tu na mňa usmeje šťastie.
peter82051 M 42 rokov
Muž 42 rokov Skalica
Som slobodný chalan, ktorý hľadá vážny vzťah so zaujímavou slečnou,
ak sa tu taká nachádza, nech mi hneď napíše, budem rád za každú správu a rád odpíšem. Ďakujem
morava333 M 52 rokov
Muž 52 rokov Skalica
Klidný a vyrovnaný člověk pro přátelský vztah
Cestování a poznávání nového je zaklad pro všeobecný nadhled nad strastiplným životem.
Minulost je vždy začátek budoucnosti.
PACKO1234 M 51 rokov
Hladam veselu ženu, nemusi byt bohata princezna, ja nejsem tež bohaty princ, proste o namyslenu paničku nemam zajem, pracujem, som nefajčar, rad pracujem okolo domu a mam 51 roku.
Vladimir1605 M 57 rokov
Muž 57 rokov Skalica
Hľadám ženu do voza i do koča, na spoločné chvíle vo dvojici. Mám rád prírodu, zvieratá, šport, prechádzky v prírode. Som polovičný invalidný dôchodca.
RoPe M 42 rokov
Muž 42 rokov Skalica
Som slobodný, mám dcérku. Hľadám ženu na trávenie spoločného voľného času. Časom sa ukáže, čo bude ďalej. Moje hobby sú ryby, moto. Prechádzky kade tade. Ak Ťa niečo zaujíma, stačí napísať. Pekný Deň Prajem.
Franc15 M 34 rokov
Muž 34 rokov Skalica
Hľadám slobodnú ženu na príjemný pokec. Som slobodný muž a chýba mi ženský dotyk a pohladenie a porozumenie. Som veselý a zabavny muž, ktorý chce spoznať ženu
miso386 M 27 rokov
Muž 27 rokov Skalica
hľadám niekoho ku mne a mojim deťom, niekoho, kto bude mať rád mňa, aj moje deti, mám rád výlety, filmy, prírodu, hlavne les a hory. som zábavný, rád sa smejem
Maire M 37 rokov
Muž 37 rokov Skalica
Ahojte žienky... sem ženatý muž ktorý hľadá dobrú kamošku na všetko... či už na kafé, dobrý pokec a ďalšie .... najlepšie z mesta Skalica ... ak sa tu nejaká z Vás nájde kľudne sa ozvi a môžme si aj len popísať

1 2 3 4 5 6 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania