amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Skalica SI

Kresťania a veriaci v Skalici majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSkalica

freja M 59 rokov
Hladam zenu na dlhe chvile.. Ja uz nepracujem nepotrebujem. Chem sa venovat cestovaniu, poznavat nove krajiny, ich kulturu a jedlo.. Som rozvedeny a mam dve dospele dcery a dve vnucata
127Patrik M 47 rokov
Muž 47 rokov Skalica
Ahoj volám sa Patrik som rozvedený s minulosťou vysporiadané a hľadám vážny vzťah. Mám rád kino bike trochu šport prechadzky rád čítam voľný čas venujem môjmu synovi.
Vikinka7 Ž 48 rokov
Hľadám priateľa a partnera v jednom do života. Dobrého chlapa s úsmevom, úprimného, čo má vzťah k deťom poprípade má aj vlastné. (Ja mám 8 ročné) :-) Rada idem do prírody, na turistiku, pozriem hrady zámky farmy... vypočujem dobrú muziku, koncerty, proste všetko príjemné 🙂
Dusko3028 M 30 rokov
Som tu aby som niekoho našiel. Niekoho s kým by som sa porozprával, niekoho s kým by som si vyrazil von len tak. Či tu nájdem nejakú kamarátku alebo priateľku ukáže až čas.
Bill1112 M 31 rokov
Muž 31 rokov Skalica
Hľadám milú, vtipnú, krásnu a aj inteligentnú priateľku.
Pracujem ako zdravotníctve ako opatrovateľ v domove dôchodcov
Voľny čas trávim varením, pečením,
kreslením teda maľovaním, hrajem aj video hry a rád sledujem edukačné programy na youtube atď.
Mám rad psov aj mačky
Jozocafer1 M 48 rokov
Muž 48 rokov Skalica
Pekne pozdravujem , tutou cestou by som rád spoznal druhú polovičku na vztah. Samotá je zlý spoločnik pre život. Budem rád ak sa nájde osamela duša a ozve sa.
Martin4468 M 46 rokov
Muž 46 rokov Skalica
Hľadám ženu na krásne chvíle, s ktorou strávim zvyšok života. Pracujem a voľný čas trávim s priateľmi, športujem, turistika, film, hudba, muzikaly.
Hedonicman M 58 rokov
Som pracujúci živnostník. Svoju minulosť mám vysporiadanú, som rozvedený, ale nie rozvadený, mám jedného syna. Svoj voľný čas trávim najradšej na bicykli.
Richard242 M 45 rokov
Sám o sebe poprípadne cez SS.
Mám rád cestovanie, turistiku, športy a trávim oddych väčšinou aktívne...
Iyotake10 M 45 rokov
Muž 45 rokov Skalica
Hľadám rodinne založenú ženu ktorá mňa a moje 2 deti ktoré mám v opatery bude brať ako jeden celok. Nemám rád faloš a klamstvo. Do vzťahu dávam celé srdce a to isté očakávam aj od ženy.
slnecnica2020 Ž 53 rokov
Som veselej povahy s dobrym srdcom, milujem leto, pracu na zahradke, rada si vychutnam kavicku s priatelom ktory vie co od života chce a ma vysporiadanu minulost!
Lenkasmutna Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Skalica
Hľadám muža do voza i do koča. Som veselý typ, pracujem, mam rada turistiku, bicykel, pohyb. Pracujem, mam 2 děti, ktoré du mojou súčasťou. Ak máš záujem, ozvi sa😊

1 2 3 4 5 6 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania