amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Skalica

Ste v Skalici a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSkalica

kutilmil M 39 rokov
Muž 39 rokov Skalica
V domácnosti mám psa Bena a mačku Micu. Zatial to sú moji spoločníci. Dúfam že to zoznamka Amor zmení. Hľadám šikovné dievča v mojom veku na trávenie spoločných chvíľ, prácu okolo domu, ale aj zábavu a relax. Je tu taká?
arabesque Ž 41 rokov
Záľuby: hudba, kino, príroda, šport, turistika, výlety, wellness, relax, tanec, varenie, priatelia, koncerty... dovolenka pri mori aj na horách... dobrá káva - ak sa to dá považovať za záľubu... :)

Vzdelanie: VŠ

Zvieratá: nemám, ale mám rada mačky a psy
Akdara Ž 53 rokov
Hladám rozumného spolahlivého a sympatického muža, ktorý vie, čo je byť verný a vie, čo znamená mať rád, na trávenie volných chvíl vo dvojici. Som normálna pracujúca žena, ktorá nechce byť sama. Som rozvedená a mám jedno dospelé dieťa. Nikto nechce byť sám a každý chce byť milovaný.
frantis Ž 60 rokov
Rada strávim nevšedné chvíle všedných dní s vysokým štíhlym sympaťákom... humorným... nefajčiarom...
Systém vyžaduje aspoň dva riadky o mne... rada trávim svoj voľný čas túlaním sa - internetom, cestami, necestami... či už na bicykli, pešo, autom... a tiež sa rada zdržujem v záhrade...
ducati M 48 rokov
Hĺadám ženu ktorá bude so mnou šťastná a ja šťastný s ňou. Čakám a snažím sa Ta nájsť. Asi vzdialenosť nerozhoduje keď je to tá pravá alebo ten pravý. Teším sa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania