amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 19 - Zoznámenie Komárno

Ste v Komárne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKomárno

pepe874 M 61 rokov
Muž 61 rokov Komárno
Som roky rozvedeny, zijem sam neaky cas, chcel by som sa zoznamit so zenou, ktoru casom nozem lubit a ktora oblubi mna. Som invalidny docsodca 4 roky, lavu nohu som stratil v roku 1985. Preferujem osobnu stretavku, lebo si myslím, ze prvy pohlad casto rozhoduje o vsetkom, pri káve na príklad v restauracii. (madarcina vítana)
jocko M 72 rokov
Muž 72 rokov Komárno
Ahoj Katrin ! Prajem Ti pekný večer ! Ja som Jozef , tiež z Komárna . Občas zájdem na tieto stránky ale nikdy nič čo by ma zaujalo,až dnes som Ťa objavil. Máš celkom milý úsmev ktorý sa my páči ! Aj ja som pracujúci dôchodca, keď máš chuť ,tak si trochu popíšme. Ja by som sa najradšej s Tebou stretol. Niekde na káve, alebo na dobrej zmrzline ovšem keď ju máš rada. Ja tu vypisujem a možno si už zadaná ??. Veľkú radosť by som z toho nemal! Prosím napíš my pár riadkov . Ďakujem Katrin !
elizabethh Ž 53 rokov
Som atraktívna žena, ktorá hľadá spoločnosť, najprv na zoznámenie a potom aj na vážny vzťah. Mám rada život, svoju profesiu, pracujem s ľuďmi, som zodpovedná.
Ak si spoločenský tip, rád sa zabávaš, napíš mi.
bbetty Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Komárno
Egyedülálló, barátságos nő vagyok, szeretnék megismerkedni egy intelligens férfival, akivel szivesen eltölteném a szabadidőmet, aki őszinte, van humorérzéke,és szereti a társaságot.
lilaorgona Ž 73 rokov
Žena 73 rokov Komárno
Hladám muža nefajčiara ktorý nepije alkohol len príležitostne dbá na svoj výzor má rád pohyb. Ja ešte pracujem a rada by som cestovala aj do zahraničia len nemám ským.
Majstryk1964 M 59 rokov
Mám rád prirodu,motosporty, turistiku, potápánie. Uz dlhsiu dobu som sám a hladám uprimnu milú Dámu/Slečnu ktorá má podobné záluby ako ja. Som muz športového typu, a mladého vyzoru s modernym názorom k svetu.
Mám rád deti a mladych ludi...
Piano M 55 rokov
Možno by bolo fajn podotknúť, že som na tejto zoznamke prvýkrát a to z dôvodu malých možností zoznámiť sa niekde vonku, a to najmä kvôli práci či iným osobným veciam. Teda neviem či sa mi to podarí, avšak nádej zomiera posledná. Som ževraj veľmi sympaticky muž s úsmevom na tvári a dobrým srdcom, mám rád mnoho vecí ale o nich ti porozprávam až keď mi osobne napíšeš. Hladám štíhlu, inteligentnú - bezdetnú ženu max. do 38 rokov s vysokou alebo strednou školou a hlavne bližšieho okolia. Dúfam že nežiadam príliš ani málo... Žiadam len to, čo i sám môžem punúknúť.
janesz M 51 rokov
Muž 51 rokov Komárno
volny cas travim v prirode lebo milujem prirodu dava vela energie a lubim aj meditovat a lubim velmi citac vselijake knihy co je spajane s ezoterikou a co mam najradej to je relax a co nemam rad to su zly ludia a alkoholici

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania