amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 14 - Zoznámenie Komárno

Ste v Komárne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKomárno

nikolas60 M 64 rokov
Verím, že si nájdem ženu, ktorá je milá, má rada prírodu,záhradu, bicyklovanie, vie sa tešiť aj maličkostiam. Spoľahlivá, úprimná, občas bláznivá, veselá a má rada život. Som detto.
angi67 Ž 56 rokov
chcem partnera s dobrým srdcom, sebavedomého, bezproblemového, zodpovedného a neklamára. som pracovitá, spoločenská, bez záväzkov. rada čítam a cestujem
STIVI123 M 36 rokov
Helló. Keresek olyan embereket akikkel lehet beszélgetni bármiről. Szeretek szabadba sétálni. Nem szeretem az alkoholt és nem is iszom. Dohányzók rendszeresen. Ha többet szeretnél tudni rólam írj bátran.
Stefan1234598 M 39 rokov
Hladam konecne uprimnu zenu ktora vie co chce
Pocuvam hudbu rad sportujem ked je cas a rad travim cas s milovanou osobou
kasza M 36 rokov
Muž 36 rokov Komárno
Ahojte! Hladam zenu na vztah! Mam 33rokov,som z Komárna! Hladam zenu z Komárna alebo okolia! Chcem vztah a casom by sme mohli spoluzit! Mam sportovu postavu, pracujem ako osetrovatel! Som mily a uprimny clovek!
Ave73 Ž 50 rokov
Som tu aby som tu nemusela byť :) Som rada v prírode, v záhrade s kamarátmi. Som živnostník. Žijem so synom. Ma 15. Rada by som sa zoznámila s milým a láskavým človekom.
Haluza M 44 rokov
Možno to už vyšlo z módy, ale hladám niekoho normálneho. Kto nehladá úlet, ale niekoho na spoločné chvíľe. Kto má uctu k druhému a neklame mu. A keď už tak, tak aby bola aj sranda. Môj otec zvykol hovoriť, sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo😁
mirec891 M 37 rokov
Muž 37 rokov Komárno
Ahojte, som tu nový, takže chvíľu strpenia, než sa zorientujem. Som priateľský, obyčajný chalan, ktorý nemá rád faloš a hranie sa na niečo, čo nie som. Rád sa usmievam, milujem cestovanie, prírodu, pozeranie filmov a najlepšie to je s blízkou osobou. Som komunikatívny a spoločenský, no nemusím mať okolo seba veľa ľudí. Napriek tomu, že žijem v KN, neovládam maďarčinu, aj keď niečo málo rozumiem :) Nehľadám tu nič konkrétne, skôr niekoho na vypadnutie von po okolí, na korčule, bicykel atď. Mám rád úprimnosť a priamosť a prirodzenosť a hlavne vernosť a vytrvalosť, nech sa človek nevzdáva pri prvých problémoch.
AnthonyEscobar M 44 rokov
Muž 44 rokov Komárno
co Vám sem tak napisat??? faktycky hladám partnera na zivot Zenu ktoru by som mohol lilovat ktorá si vie cenit snahu cloveka, dbá o seba, má rada sex, milovanie, a vie milovat rovnako dusu ako telo!
... Ja... som 41 rocny vysportovany dobre vyzerajuci, chalan, muz kto jedná na rovinu, nemá rád klamstvá, mám skusenosti neurekom!, na prvy pohlad sa cloveku zdám byt asi namysleny, no opak je pravdou! mám az moc dobré srdce, som ustretovy a pomozem aj ked ma o to nezjadaju!, milujem hudbu, tancujem, spievam vsetko, hrám na gitare, kreslim, malujem aj tetujem, mám rád adrenalin rychle autá a neustáli pohyb!
Bigyo1 Ž 70 rokov
Milovat a bit milovany !Szeretni és szeretve lenni! Egy vidám óvónéni Esztergomból, 66 éves, egyedülálló, szeretne megismerni. Ha létezel,rád találok!
Gilike1952sanyi Ž 70 rokov
pečiem, varím, chodím do divadla,cvičim každy týžden/fitnes/,
som dochodkyna
zvieratko nemám
štíhlou postavou
deti nemám
Chcela by som zoznámit s jedným mužom, od koho možem dostat lásku a radost do života
milangal M 55 rokov
40 - 60 éves kacér hölgyet keresesek erősebb testalkattal Komárno - Komárom környékéröl teljes diszkrécióval ... nem dohanyzom, nem iszom , nem vagyok munka nélküli ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania