amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Hlohovec HC

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Hlohovci.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHlohovec

Mato343 M 39 rokov
Muž 39 rokov Hlohovec
Hladam vaznu znamost, mozes byt aj slobodna mamicka.
Pracujem, mam pravidelny dobry prijem, auto. Nebyvam s rodicmi aj ked by som mohol, priestory maju, poskytuju ubytovanie na prenajom pre ludi.
mimo179 M 30 rokov
Muž 30 rokov Hlohovec
Hladam teba, na krasne chvile aby som viac nezazil smutok. Nie je nic krajsie ako byt s niekym. Zdielat radost aj smutok, ale vzdy je lepsie mat sa komu zdoverit
Tomi123876421 M 37 rokov
Hladam dievca, zenu do 30r na normalny vazny vztah.. Nie som na s*x za peniaze a pod blbosti a hovadiny.. Ak ides len po tomto, tak mi ani nepis.. Som z Hlohovca.
basko68 M 55 rokov
Muž 55 rokov Hlohovec
Chcem ľúbiť a byť ľúbený, hľadám vážny vzťah. Rád cestujem po Slovensku a som turista, ktorý sa túla prírodou. Pracujem v modrej armade. Minulosť mám vysporiadanú, zostali po nej dve deti, ktoré milujem.
tomi1238764 M 37 rokov
Hladam tu nezadane dievca, zenu do 30r Z Hlohovca.. Nehladam sex za peniaze a pod hovadiny a blbosti.. Hladam tu normalny a trvaly vztah. Ak by sa tu nejaka nadla, kludne mi mozes zanechat postu.
Boris2404 M 39 rokov
Ahoj hľadám si príjemnú a milú ženu na priateľstvo alebo aj vzťah detí mi nevadia mám ich rád mám rád prírodu a rád vnej trávim voľný čas tak snáď sa nejaka aj premna tu nájde 😘
Chario M 56 rokov
Muž 56 rokov Hlohovec
Hľadám úprimnú ženu vo veku od !
do 54 rokov ktorá chce kráčať vo dvojici cestou zvanou život. Som zamestnaný , zabezpečený , potrebujem len osôbku s ktorou budem zdieľať spoločne radosti a starosti života. Som športovec, mám rád hudbu, tanec, priateľov, zvieratká, prácu okolo domu ale nebránim sa ničomu po dohode s partnerkou. Ak to myslíš vážne som tu pre teba ahoj.
Roman1992 M 31 rokov
Muž 31 rokov Hlohovec
Rád by som spoznal ženu ktorá hľadá vážny vzťah 🙂🙂... som názoru ak sa majú dvaja radi na veku nezáleží, takže ak to nevadí ani tebe kľudne napíš, deti mi nevadia 😊. Momentálne pracujem v zahraničí, ale chcem sa usadiť. Moje hobby sú šport, turistika, knihy, rybárčenie (len začínam😁). Ak som ta čo len trochu zaujal napíš mi odpíšem každému... za pokus to stojí☺
Motorkar7 M 47 rokov
Muž 47 rokov Hlohovec
Hľadám sympatickú ženu, ktorá berie život športovo. Mám rád športy, vodu, hudbu, smiech a dobrú spoločnosť, no najviac slobodu. Motorka je topka, tam človek zabúda na starosti.
Jozef5205 M 30 rokov
Muž 30 rokov Hlohovec
Zamestnanie: IT
Volný čas: šport, PC, záhrada, zdravie, otužovanie, varenie, dlhé a zmyselné rozhovory, umenie, príroda, plávanie
Slušná, nefajčiaca, športujúca, nenormálna? Napíš a pokecáme ;)
Čo žiadam aj ponúkam.
Barboraa1996 Ž 27 rokov
Žena 27 rokov Hlohovec
Hľadám: VZŤAH..?! ZNÁMOSŤ..? KAMARAD..? FLLIRT..??
Som momentálne na: - Materskej Dovolenke zo synom 😉 !!
Voľného času mi pri mojich (3.synoch) bohužiaľ moc ani nikdy neostáva 🤗🤭🤫🤔😏
macko6904 M 57 rokov
hľadám žienku ktorú tiež trápi samota, chýba jej neha a teplo rodinného krbu, na trávenie spoločných chvíľ, som domáci kutil, opravy okolo domu,mám psa v rodinnom dome, mám vysporiadanú minulosť čo aj vyžadujem, som dobrosrdečný, nápomocný, sebestačný i opatrný.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania