amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Hlohovec HC

Máte záujem o zoznámenie v Hlohovci? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHlohovec

Motyl24 Ž 61 rokov
Hľadám muža na priateľstvo nielen na úlet, čas ukáže kam nás to posunie.
Mám rada kávu, kino, divadlo, prechádzky, výlety.
Poďme spolu stráviť obyčajné i neobyčajne chvíle.
freelifex M 38 rokov
Čo má v živote prísť, to príde .....
zabezpečený pohoďak s vlastným bývaním, plne samostatný v každom smere, pacifista, pracovne viac vyťažený. Verím v zdravý úsudok a svoje vnútorné hodnoty.
Diskover22 M 53 rokov
Hľadám ženu s vysporiadanou minulosťou... ktorej uznáva hodnoty ako sú láska, vernosť, úprimnosť a túži po peknom vzťahu. Nájdem ťa? Mám už všetko no to čo je v živote veľmi dôležité sa mi nedarí nájsť.
Photographer15 M 50 rokov
Som sám sebou... Mám rád prechádzky v prírode aj večerným mestom, plávanie, bike, občas wellness a kino, viem aj tancovať :-). Osobné stretnutie napovie viac. Ak si sa našla medzi riadkami, poteší ma Tvoja správa.
P.S. Slušnosť je odpovedať...
Peter11221212 M 46 rokov
Zenu, najradsej VS, so zaujmom o prirodu, bicykel, turistiku, cestovanie. Najdem taku?
Tommyhc M 48 rokov
Ahojte kočky, hľadam vernú lásku do 50r. Nájdem ta konečne? Som abstinent, momentálne má nič také nenapadá co ešte napísať, verím ze ta nájdem, po vzájomnej dohode na kávičku....
Mearthy M 43 rokov
Muž 43 rokov Hlohovec
Ahoj... chýba mi ženská spoločnosť, doma aj vonku. Tento rok sa konečne učím žiť aj pre seba, čiže bajk, plávanie, veĺa volna, menej práce 👌. Trocha ezo a príroda je fajn.
Dusk2023 M 44 rokov
Muž 44 rokov Hlohovec
Nájsť tú ideálne nastavenú pre mňa. Pohodová, nekonfliktná, iné ma nezaujíma. To je pre mňa základ.

Svoj voľný čas trávim v prírode, komponujem hudbu, je to moje hobby, rád čítam, trávim čas s deťmi, aj keď v ich veku je to už ťažšie, iné záujmy.
Moje ďalšie hobby je psychológia, právo.
19michal85 M 39 rokov
Muž 39 rokov Hlohovec
Nechám sa prekvapiť koho tu nájdem...
Hľadám tu priateľstvo a uvidíme ako sa to vývine... Som veselá kopa, nudiť sa isto nebudeme... Tak až by voľačo kľudne sa pytajte, som za každú srandu...
dodinko1234567 M 55 rokov
Hladam nejaku milu a serioznu žienku na vztah. Volny čas travim prechadzkami prirodou, bicyklovanie atd. Mam male zvieratko, mam vtačika papagaja rozelu. Pracujem v jednej strojarskej firme.
Ljuk30 M 31 rokov
Muž 31 rokov Hlohovec
Obyčajný chalan, ktorý hľadá obyčajné dievča. Som trošku snílek , ktorý verí že každý z nás má v sebe niečo pekné a dobré, pre čo sa oplatí bojovať 😉🙂
Wyatt82 M 42 rokov
Pracujem ako šofér kamiónu. Hladam vážnu známosť.. mám mačku a ešte chcem psa.. mám rád prechádzky v prírode.. box.. plávanie .. moto.. rockovú hudbu.. a pozeranie filmov

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania