amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Hlohovec HC

Ak ona hľadá jeho v Hlohovci alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHlohovec

tomaso169 M 30 rokov
Muž 30 rokov Hlohovec
Som po 5 ročnom vzťahu, opustený, sám a bez radosti do života. Hľadám niekoho kto mi pomôže prejsť ťažkým obdobím, na občasné stretnutia, časom možno viac :)
Lefo711 M 53 rokov
Hladám milenku na nezávezné stretká, bývam sám, slobodný bez záväzkov, možný aj vztah, úprimnosť, dôvera, tolerancia, mám rád výlety, rád varím, plávam, bicykel, minulosť mám vysporiadanú.
Veroni3 Ž 37 rokov
Hladam dobreho mileho zabavneho uprimneno chalana ktory vie co chce. Dufam ze ta niekde najdem.. rada sportujem citam knihy mam rada prirodu rada varim.
Zavko M 29 rokov
Muž 29 rokov Hlohovec
Ahojte rád sa tu zoznámim s normalnou holkou na začiatok by som si rád popísal a pak sa uvidí čo ďalej.... minulosť mám vysporiadanú a do života som pomerne zabezpečený.....
OM2ASH M 45 rokov
Muž 45 rokov Hlohovec
Mám záujem o normálny vzťah, založený na láske, dôvere a porozumení. Som zamestnaný a moja práca ma baví, mám rád zvieratá, práce okolo domu, ľahkú turistiku, bicyklovanie a prechádzky po poľných cestách, prírodu, hrady a zámky, rádioamatérstvo, knihy. Vernosť považujem za samozrejmosť.
Minulosť vysporiadaná.
Dadinko44 M 45 rokov
Muž 45 rokov Hlohovec
Ahoj rád by som tu spoznal dobrú a úprimnú ženu ktorá hľadá tiež lásku. Rád chodím na turistiku, cykloturistiku, rybárčenie, hubarcenie, skrátka mám rád prírodu. Mám aj psíka nemeckého špica a kocúra.
17eynep Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Hlohovec
Hľadám si priateľa, dobrého priateľa, spoločníka v dobrom i zlom.
Niekoho, koho budem môcť v dobrom i zlom držať za ruku.
Kto ma nesklame a nepripomenie mi, čo je to strata dôvery.
dedojarino M 67 rokov
Hľadám niekoho kto nechce byť tiež sám.
Dvom sa v živote kráča ľahšie.
Mám pracu, záhradu a málo volneho času na záľuby.
Mal som psíka, no už nemám ani toho.
Hľadám milu priateľku
2604 Ž 51 rokov
Rada sa zoznámim s mužom v mojom veku. Pre začiatok mi stačí písanie,možno stretnutie. Nič nesľubujem, čas ukáže. Mám psa, ktorý si robi čo chce. Možno preskočí iskra.
macko6904 M 57 rokov
hľadám žienku ktorú tiež trápi samota, chýba jej neha a teplo rodinného krbu, na trávenie spoločných chvíľ, som domáci kutil, opravy okolo domu,mám psa v rodinnom dome, mám vysporiadanú minulosť čo aj vyžadujem, som dobrosrdečný, nápomocný, sebestačný i opatrný.
milujemjar Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Hlohovec
Mám rada východ slnka, prebúdzajúcu prírodu, jarné kvety, prácu v záhradke, prechádzky, turistiku a všetko pekné... hľadám priateľstvo slušného muža nealko, nefajčiara... žijem na dedine
D3jvid M 22 rokov
Hľadám nejakú milú slečnu na vážny vzťah , som študent na strednej pred maturitnou skúškou ,mám rad zvieratká hlavne psov , vo voľnom čase rád varím a relaxujem.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania