amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Trebišov

Ste v Trebišove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrebišov

Rouhl M 60 rokov
Nemam deti.travim v lese a na rybach,som polovnik a rybar,obdivujem prirodu.
Moja profesia je hotelierstvo a cestovny ruch.doma mam mamicku cicku.
Rad sa zoznamim s milou osobou,zenou vo veku 45-55 rokov.
Rastislav1122 M 43 rokov
Moje záľuby sú šport' nájme cyklistika', basketbal,rád chodím do prírody .hľadám ženu ktorá stála za to.Pracujem ako elekrikar'Mám rád svoju prácu.bavi ma to.
patriciuss10 M 39 rokov
Muž 39 rokov Trebišov
Hľadám žienku na trávenie spoločných chvíľ wellnes víkend a podobne výlety. Som rozvedený bezdetny. Mám vlastné bývanie. som zamestnaný s vysporiadanou minulosťou.
wifon M 37 rokov
zrelý sympaťák hlada sympaťačku... nájde sa dobra milá pohodova zaujímavá sympaticka kamoška čo sa nudí a chyba jej mužská spoločnosť? Košice okolie alebo celé Slovensko :0
tinko1979 M 44 rokov
Mám 39 rokov, pochádzam z Trebišova, som slobodný, bezdetný a vysokoškolský vzdelaný. Som veselý, romantický, zodpovedný chalan,čo nepokazí žiadnu zábavu. Mám rád zvieratá,prírodu a spoločnosť dobrých ľudí. Vo voľnom čase sa venujem športu a to hlavne fitnes, plávaniu,cyklistike, inline korčuľovaniu a všetkým raketovým športom,predovšetkým bedmintonu, prechádzkam v prírode a horskej turistike.Rád pracujem v záhrade, rád varím, rád si prečítam dobrú knihu a to hlavne literatúru faktu a pozriem si dobrý film. Som veriaci a som rodinne založený.Pre túto zoznámku som sa rozhodol preto, lebo som doteraz nemal veľa šťastia v láske,veľmi som sa sklamal a nemám veľa možnosti,príležitosti zoznámiť sa.Verím, že časom sa na mňa konečne usmeje šťastie a nájdem si tu spriaznenú dušu a dobrú babu, s ktorou prežijem zvyšok svojho života a budem ju môcť rozmaznávať.Nič viac nechcem. Ale to ukáže až čas.
OOBONGO M 55 rokov
MOJA ZALUBA JE HUDBA KTORU AJ MOJOU KAPELOV HRAM,MAM RAD PRACUJEM ZVARACKU PRACU,HLADAM ZENU NA ZOZNAMENIE PRE ZIVOT MALA BY BYT NEPREHNANE PEKNA A CIERNO VLASA
jano85 M 38 rokov
Muž 38 rokov Trebišov
Ahoj som na slovensku iba na kratku dobu,a v Trebisove je dost nuda{moja rodina je dost zaneprazdnena}Tak ak by neaka zena mala zaujem sa stretnut pokecat{ziadne somariny=ze sex a taketo sprostosti}Jednoduch sa zoznmit pokecat.
manci123 Ž 57 rokov
Mám rada prírodu , uprimnost -rodina premna znamena všetko.Nefajcím,nepijem.Som domácky typ. Nesedim pri počitači!
Màm rada skromnosť.Pozitívné myslenie! ..
Alon M 53 rokov
Muzika,v prírode,pri vode.Szco.Mam psa.Rad by som sa zoznámil s úprimnou s dobrým srdcom.Deti nemam. Neznašam klamstvo a pretvárky.Davnejšie som športoval,mám rád prírodu.Som k ľuďom čestn6 a úprimný.
kamenec1175 M 55 rokov
Muž 55 rokov Trebišov
Medzi moje záľuby patrí lyžovanie, cestovanie, turistika ,záhrada, dvor. Moja práca je mi potešením, hoci niekedy je to dosť frmol. Hľadám milú, peknú,vtipnú. serioznu dámu
majko1289 M 34 rokov
Muž 34 rokov Trebišov
rad cestujem a spoznávam nové miesta a nových ľudí.
praca má baví takze som zatiaľ stále plny energie a chuti do života.
som bezdetný slobodný a pripravený na nové vzťahy
racnavs M 75 rokov
Prepáčte ale ja som chcel reagovať na na ponuku Any65,ani vyplnovat môj profil.Do profilu môžem napísať aj vymyslené bájky,papier znesie všetko,ale jediné čo nerad robím je tancovali.Možem napísat že nefajčím s cigaretou v ústach.je pravda že som sám ,a nieje to žiadny zaslúžilý odpočinok.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania