amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 98 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

12lubos67 M 53 rokov
Muž 53 rokov Košice
Som rozvedený z minulosťou som vysporiadany touto cestou sa rad zoznamim z milou a nenáročnou ženou pracujem v súkromnej firme a preto že deti sú už samostatne verím že tá nájdem .
Planet M 70 rokov
Tak jako slunečnice každým dnem, otáčí se za sluncem... všetko znie lepšie vo veršoch...a aj všedný život sa može stat nevšedným.
Pár súvislých riadkov o sebe: Samostatný osamelý samotár, ktorý nechce byt osamelým samotárom na chalupe, na záhrade, v lese, pri mori.
Nezaopatrené deti nemám, ani zvieratká v domácnosti.
Hľadám osobu, ktorá hľadá v živote trochu poézie.
Mirmax M 61 rokov
Som jednoduchý uprimný nemám rád klamnstvo. Rád trávim voľný čas v prírode a relaxujem na záhrade.
Mám rád prijemnú melodickú hudbu zo športu plávanie cyklistika. Rád sa zoznámim s úprimnou a milou žienkou,ktorá má dobré srdiečko.
stenly781 M 42 rokov
Muž 42 rokov Košice
zaluby no tak asi cyklistika, plavanie relax v prirode turistika Pracujem v oblasti doprava no zvieratka mam dvoch vlciakov, ... rad by som sa zoznamil no dufam ze sa to podari:)
fanka11 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Košice
Hľadám príjemného priateľa, na spoločnú cestu životom.
Mám rada prírodu, zvieratá, hodnotné filmy.
Ukončené vysokoškolské vzdelanie, odbor ošetrovateľstvo.
Rada by som sa zoznámila s človekom rodinného typu.
baske M 59 rokov
Muž 59 rokov Košice
Som sám a hľadám partnerku s ktorou by som si rozumel a trávil voľný čas a dovolenky, najradšej v Taliansku. Bývam v dome a veľmi rád mám prírodu a šport. Mám aj psíka. Som z Košíc.
Mark6 M 50 rokov
Muž 50 rokov Košice
Športovo založený, optimista hľadá ženu ktorá chce prežiť aktívny a harmonicky život vo dvojici.
Pracujem ako riadiaci pracovník, ktorý precestoval cely svet, hovorím viacerými jazykmi a ku šťastiu mi chyba len vtipná a optimistická zrela žena.
jarka9364 Ž 57 rokov
Som úprimná i veselá, viem sa radovať i smiať, rozdávať lásku i priateľstvo dať a ty??? Záľuby : šport, záhrada, aj dobré filmy, cestovanie, príjemne strávené letné a zimné dovolenky,
slavom110 M 47 rokov
Carodejnik hlada milu, prijemnu, usmievavu, obcas trosku zlostnu carodejnicu. Moje zaujmy: praca, korcule, bicykel, plavanie, obcas priroda, cestovanie, knihy, filmy.
0034 M 41 rokov
Moja profesia je laborant,robím v hutníctve.
Vo volnom čase rád športujem,najviac hrávam futbal,hokej a stolný tenis.
V domácnosti máme psa a mačky.
Rád by som sa zoznámil so sympatickou ženou.
llubik50 M 56 rokov
Hľadám asi to čo každý, priateľku s ktorou by som mohol zdielať spoločný volný čas pri posedení pri kávičke . Volný čas si krátim v kine , prírode a turistikou . Začať znovu nieje nikdy neskoro .
emanuel5 Ž 61 rokov
Žiadne stretnutie nie je náhodné...preto som tu...lebo chcem zmeniť svoj život, z fádneho na pekný ku vzájomnej spokojnosti.
Neviem písať stručne, tak pre tých trpezlivých, čo radi čítajú viac ako 5 riadkov :
Nesľubujem si nič od týchto riadkov, len tak, pokus - možno posledný, možno sa stane zázrak a čo má prísť príde a všetko bude tak ako má byť. Každá skúsenosť, aj tá zlá, nás obohacuje a niekam posúva a kde niečo staré končí, tam nové začína. Po každej búrke musí výjsť predsa aj slnko, ktoré mám tak rada. Nemám rada zimu, nepestujem ani žiadne športy, viem prečo. Bavia ma práce v záhradke, bylinky, stromy, aj zbieranie húb, mám rada ryby (nie rybačky), prírodu - objavovanie krásnych miest, aj si rada zatancujem, posedím pri hudbe, zájdem do divadla.
Tiež mám rada dobrú, väčšinou ľudovú hudbu aj spev - ide z toho dobrá energia - život. Som technický typ, (namiesto do koča aj do voza) povedala by som všestranne použiteľná. Neviem čo je lenivosť, lebo stále je čo robiť a vylepšovať. Viem aj oddychovať a relaxovať, mám rada aj domáce zvieratká.
Mám rada ľudí so zmyslom pre humor, lebo je korením života. Kto povyšuje majetky a mamonu nad úprimný vzťah, pre toho nemám v srdci miesto ani pochopenie. Som romantička, citovo založená, úprimná, nemám rada ľudí, ktorí sú ako studený psí čumák, dokážem sa tešiť aj z maličkostí. Z duše nenávidím faloš, klamstvo, podvody a intrigy. Čo hľadám ?... úprimného, nežného, láskaveho a chápajúceho muža s inteligentným správaním, ktorý by ma mal rád takú, aká som. Alkoholik, žiarlivec a mamonár sa vylučuje. Foto nemám síce v profile, v prípade záujmu však nie je problém. Nedelím ľudí podľa fotky, považujem to iba za obal, čo ukrýva to najdôležitejšie - vnútro, ktoré na fotke nevidíme. Kto neverí, že som, prečítal všetky riadky až do konca a naberie odvahu napísať niečo o sebe, rada odpoviem na každú správu.
A ešte niečo... vážení páni... slušnosťou by bolo odpovedať aspoň ...ďakujem za prejavený záujem, pretože všetko je o komunikácii.

Dakujem Ti za trpezlivost pri čítaní, E.


PS: vek je iba číslo

1 20 40 60 80 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania