amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 89 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Speleon M 56 rokov
Muž 56 rokov Košice
Ahoj, hľadám priateľku ktorá má pozitývny vzťah k prírode a nevadia jej menšie športové aktivity ako cyklo a turistika. Ufučané, uhundrané a stále negatívne naladené fajčiarky prosím nepíšte, nie som na Vás zvedavý.
monicko86 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Košice
moja práca je kreatívna a je zároveň aj mojím koníčkom. Pracujem ako ergoterapeut v dss. Milujem turistiku, prechádzky, plávanie, hru na gitare a všetko kreatívne.
SergioKE M 48 rokov
Muž 48 rokov Košice
Mám rád pobyt v prírode,či už v pri vode alebo v lese,rád si pozriem dobrý film v príjemnej spoločnosti na gauči..:)
raz-dvakrát do týždňa relaxujem na mojej 5-kilometrovej bežeckej trase pri Hornáde,alebo si zacvičím,keďže zvyknem veľa jesť:)...a ešte taký môj malý postreh z užívateľov tejto inak peknej stránky - dámy bez fotky fakt si myslíte že to tu pre Vás má nejaký zmysel?
bazilika Ž 62 rokov
Som pozitivne mysliaca zena . Pochádzam z Ke. Mam rada relax, aj pracu v zahrade, cestovanie, šport, prechadzky a tury v kazdom počasí. Som bez záväzkov, deti maju svoje rodiny. Velmi rada by som stretla mileho pana s dobrym srdiečkom, nefajčiara. Priatelstvo možná aj viac, viem ze Ťa najdem.
Vlado1979 M 41 rokov
Muž 41 rokov Košice
Ahoj neznáma známa, zázračne sama.

Ja som ja. Ak sa chceš o mne dozvedieť viac, kľudne napíš a možno zažijeme spolu niečo pekné a krásne.

Pekný deň prajem, Vlado
Anika27 Ž 50 rokov
Ahoj,
som z Košice - okolie , mám rada prírodu , zvieratá, prácu v záhradke a práce okolo domu . Som zamestnaná . Hľadám muža , ktorý by mal podobné záľuby ako ja . Nájde sa taký ?
bodon M 36 rokov
Muž 36 rokov Košice
Hľadám si životnú partnerku. Ženu, ktorá vie milovať a chce byť milovaná. Som rodinné založený typ. Ale rád si užívam život, cestujem, spoznávam nové...
dracik20 M 45 rokov
Muž 45 rokov Košice
Som chlap, ktorý sa cíti sám a chcel by som spoznať ženu s ktorou by sme sa postupne spoznávali... Nie som ničím výnimočný a ani nič výnimočné nehľadám. Hľadám obyčajný, jednoduchý vzťah v ktorom by sme sa navzájom dopĺňali.
nita333 Ž 34 rokov
Dokazes ma rozosmiat? tak napis:} Spolu nam bude lepsie:} Hľadám muža so všetkými jeho starosťami a radosťami:} Som veselá a aj milá ale aj zodpovedná.
Peto3192 M 29 rokov
Muž 29 rokov Košice
Ahoj, som normálny chlap, ktorý má rád prírodu, prechádzky a výlety niekam na hrad alebo niekam kde je čo vidieť. Vo voľnom čase sa venujem opravovaniu techniky, prípadne si pozriem nejaký zaujímavý dokument alebo film, či len tak pustím dobrú hudbu. Nemám problém sa o hocičom porozprávať a dá sa povedať, že s každým si viem nájsť spoločnú reč. Nešportujem, no mám rád turistiku. Zvieratká mám celkom rád, no žiadne nemám.
Som zamestnaný v oblasti elektroniky.

Rád by som sa zoznámil s normálnym, rozumným a milým dievčaťom/ ženou, ktorá má ujasnené hodnoty a vie čo chce. Oceňujem charakterové vlastnosti ako úprimnosť, vernosť, prirodzenosť a zmysel pre rodinu a viem ich ponúknuť na oplátku.

Ak si myslíš, žeby sme si mohli rozumieť, prípadne sa chceš o mne dozvedieť viac budem rád ak napíšeš. :)
slavka1974 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Košice
Ahoj hladám muža aj do voza aj do koča som veselá žienka mám rada prirodu,všetko krásne čo život prináša.Ak ma chceš spoznať a hladaš spriaznenu dúšu ako ja ozvy sa
slniecko2928 Ž 40 rokov
Ahojte
Hladam si kamarata, s ktorym sa budeme vediet porozpravat o hocicom a z ktoreho sa mozno stane aj nieco viac. Rada cestujem, korculujem, bicyklujem.
Som rak a rodina je pre mna velmi dolezita.
Nemam rada ludi, ktori sa pretvaruju a klamu a podvadzaju.

1 20 40 60 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania