amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 103 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

beethoven2 M 72 rokov
som aktivny sportovec, motorista, polovnik, mam rad zvieratka, vtaciky,hory,more, dobru hudbu,podla nalady aj peknu operetu,Malaska, Vlastu Buriana.Nic ma nevie rozhadzat okrem ludskej blbosti a arogancia uradnikov,namyslene zeny.Mam zmysel pre humor, som spolocensky typ, milujem kvety a horku cololadu.
kekerosberg M 56 rokov
Muž 56 rokov Košice
Rád by som spoznal sympatickú ženu po tridsať-štyridsiatke na chatovanie a časom na pekné priateľstvo...Bývam v RD a mám tri deti,ktoré nebyvajú so mnou... a cením si lásku, úprimnosť, čestnosť... asi ťažké veci pre pohnutú dobu...pohŕdam klamstvom a falšom...
Vnútro človeka je doležitejšie ako vonkajšok, ktorý je sekundárny a city uprimné krajšie ako po vytriezvení...z dilemy a očarenia...
Človeka k sebe hľadám nie na krátky čas...ale navždy...
garybaldi M 54 rokov
predstavy o partnerke? no, som zvedavý, či tu nie je inteligentná gazdynka, čo vie vytvoriť príjemnú atmosféru a na ktorú sa chlap teší, vek nepodstatný
xyzwq M 59 rokov
Muž 59 rokov Košice
Mám rád prírodu, turistiku, šport, humor, hudbu, psov, mačky, dobré jedlo, čokoládu...a tiež svoju prácu a niektorých ľudí. Som alergický napr. na ľudskú hlúposť a zlomyseľnosť, nemám rád pocit bezmocnosti.
smutny M 61 rokov
Potrebujem nájsť spriaznenú dušu na nezáväznú komunikáciu :-))) o všetkom možnom. Mám rád šport ktorému sa aj pomerne často venujem - amatérsky.
Dosť veľa cestujem po Slovensku a mojim dobrým spoločníkom je príjemná hudba v aute :-)))
Jetka Ž 50 rokov
Hľadám sympatického partnera na dni všedné aj nevšedné, zodpovedného a charakterného, so zmyslom pre humor, ktorý nie je cudzí aj mne. Bola by som rada, keby bol veriaci, nefajčiar, samozrejme zamestnaný, ale nie workoholik. Niekto s kým sa dá porozprávať o všetkom.
mery73 Ž 48 rokov
Ahoj.Hladam si kamaratku ktora by mala podobne zaluby ako ja priroda,prechadzky ,hrady-zamky,cestovanie ,rekreacnu turistiku.Najdem ta???na vyzore mi nezalezi ale na charaktere a dobrom srdiecku.

1 20 40 60 80 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania