amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 100 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

chromcikm M 44 rokov
volneho casu nemam veľa, ak nejaky zostane tak najradšej športujem. Zvierata mám rád, ale podľa mňa do bytu nepatria. Veľmi túžim po šťastnej rodine. Láska a porozumenie sú u mňa na prvom mieste.
jany07 M 60 rokov
Mám rád prírodu, turistiku, záhradkárčenie, bicyklovanie, vodu, wellness, poznávanie nových miest. Rád spoznám veselú dámu s podobnými aktivitami s ktorou by som mohol zdieľať podobné aktivity a záujmy. Zvieratá mám rád, ale nemám ich v domácnosti.
truhlik56 M 64 rokov
neviem ci sa najde nejaka pre truhlika, co si nevazil ked mal vsetko a teraz nema nic

zaluby: sport vsetkeho druhu rekreacne - in line,lyze,bike,voda.
pohoda pred TV a sportovymi kanalmi a relax pri rekonštrukcii bytu
21222 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Košice
..pracujem ako ekonómka, deti-chlapci 24 a 21, veľa času trávim v práci , na záľuby mám malo času..., ale som za každú srandu...moje životné krédo "Čo ťa nezabije, to ťa posilní" a " Pokiaľ nejde o život, ide o h..." pre mňa to platí od istého času. Rada by som spoznala muža...nič konkrétne...skrátka "moja krvná skupina". Hlavne aby bola pohoda, smiech, tolerancia a zmysel pre zodpovednosť...
bmw316 M 70 rokov
Milujem prírodu a more. Pracujem ako živnostník. Mám psíka. Deti nemám. Hľadám serióznu zrelú Dámu,na kamarátstvo, vzájomnú oporu a všetko príjemné čo k životu patrí.
selina00 Ž 47 rokov
Ahoj. Rada by som sa zoznámila so sympatickým a chápajúcim mužom, ktorému by nevadila moja romantická povaha.Pracujem,externe študujem na vysokej škole a medzi moje záľuby patrí hokej, práce okolo domu a filmy-horory.Milujem zvieratká, mám psa a kocúrika.
lara31x Ž 44 rokov
Hladam mile, inteligentne,vesele ziena, ktore ma rada prirodu, hviezdnu oblohu, letny dazd.:) Ktore nie len rozprava, ale aj vie pocuvat, ostava, ked ini odchadzaju .. skratka taku finom osobku :))
nika123169 Ž 61 rokov
Som jednoducha zena - do voza aj do koca, moje zaluby - varenie, pecenie, pracujem v oblasti - sluzieb ako predavacka, vo volnom case sa venujem turistike, mam mam 2 synov-samostatny, zijem sama
spolumy2 M 46 rokov
Rad travim volne chvile spolu s partnerkou. Pracujem ale po praci som rad s partnerkou a chcel by som partnerku mozem chodit spolu vonku niekam si sadnut, zasportovat si ist na dovolenku . Zviera v domacnosti nemam. Hladam prijemnu zenu vo veku 33 az 37 rokov.
117 M 46 rokov
Čauko, nikdy som nemal rád pretvárku a asi ju nikdy nebudem mať.Hľadám niečo pozitivne v živote,kde niečo skončilo,a niečo pekné začalo:)Som športovy typ,mám rád hudbu,prirodu,a Foresta Gumpa:)
ene4 Ž 57 rokov
Hľadám priateĺa na voľné chvíle,som rozvedená.Rozvedený,vdovec,alkohol príležitostne.Mám rada hudbu,knihy,film,prechádzky.Rada varím a pečiem,snáď sa niekto nájde,kto by to vedel oceniť.
aryaarya Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Košice
Mám rada turistiku, bicyklovanie, plávanie, more, hudbu.
Zatial žiadne zvieratká nemam ale nie som proti. Rada by som sa zoznámila so sympatickým a kamarátskym chalanom.

1 20 40 60 80 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania