amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Galanta GA

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Galante.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaGalanta

Emilio11 M 37 rokov
Muž 37 rokov Galanta
Ahoj.. Som normálny chalan. Moje záľuby fotbal rad chodím na ryby. Jazyk maďarský, slovenský...mam rad hudbu ... Moja dcérka je moje všetko veľmi ju milujem a keď môžem tak som snou stále!!
PeterGalanta M 56 rokov
Muž 56 rokov Galanta
Hľadám partnerku ktorá by so mnou trávila voľné chvíle a aj natrvalo. Aby priniesla úsmev do domu. Výlety s karavanom , do prírody , na bicykli . Zo športu rád plávam a ešte občas obujem kolieskové korčule. Obľubujem grilovanie a opekanie doma na terase . Nelyžujem a more ma už neláka .Mám nad päťdesiat ale konečne chcem milovať a byť milovaný.
Ladislav247 M 26 rokov
Som velmi citlivý a pokojný. Hladám len niekoho skím možem biť šťastný. Pracuj.teraz v Amazone a v tomto rolu chcem nahlásiť na nadstavbové štúdium len som ešte nerozhodol v akom odbore. Volnom čase si len rád oddychujem doma alebo v prirode na prechádzke,nemám rád hlučné miesta. Hladám len milú a laskavú ženu ským možeme jeden druhého robiť šťastnym.
Lloyd1 M 26 rokov
Milujem prírodu, velmi rád si chodím na prechádzky alebo si len zabehať, rád cvičím a praktizujem aj meditáciu. Rád chodím do kina a milujem hory. Cez leto si rád zaplavám. Velmi rád si aj relaxujem len doma pri nejakom dobrom filme alebo seriály. Tomto roku chistám začať vysokú školu a mám jedného psa. Som dosť osamelý a s jednou milou ženou by som rád strávil výkendy a potom uvidíme aký vzťah by sme vedeli vibudovať keď sa lepšie spoznáme.
9life M 38 rokov
- rad cestujem, spoznavam nove krajiny a miesta, rad chodim do prirody a navstevujem rozne pamiatky, pocuvanie hudby je samozrejmostou /klasicka, dance, trance, chill out, country, rock, rap/
Birkas M 55 rokov
Muž 55 rokov Galanta
Vylety sport moja praca je zivnostnik murar. zvierata milujem. mam psa .kamaratka,priatelka by mala mat visku cca 170-180 cm. A vaha 70-80 kg. zaopatrovatelne deti nemam.
1987Katy Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Galanta
Rada počúvam hudbu a telku pozerám. Oddych po robote je potrebný, najmä, keď s ľuďmi robím
Rada by som spoznala normálneho muža, ktorý má neoklame a nezradi,lebo samota je zlá. Okolie Ga DS sa ba NR TT od 35-43.
Durika12 M 51 rokov
Deti samostatné, dospelé, hľadám si partnerku simpaticku 50 ku na priateľstvo a aj viac neskôr. Pracujem, fajčím, som konzument. Pýtaj sa a odpoviem na všetky otázky
Levica67 Ž 53 rokov
Medzi moje záľuby patrí turistika, hudba, tanec, kultúra, prechádzky v prírode. Vo voľnom čase v zime lyžujem, v lete slnko, voda, more...rada si zacvičím, zájdem do divadla, kina, na koncert, trávim voľný čas s vnúčikom, rodinou a priateľmi.
Rada sa zoznámim s príjemným, inteligentným mužom, ktorý má podobné záľuby a túži svoj voľný čas tráviť vo dvojici.
Milos77177 M 43 rokov
Muž 43 rokov Galanta
Ahoj, rad by som sa zoznamil so sympatickou babou, ktora ma rada turistiku, prirodu, kulturne pamiatky, celkovo cestovanie, v zime moze byt lyzovanie..., na spolocne travenie volneho casu. Vzajomne sympatie a cas ukazu dalsiu buducnost:-)
blatko M 58 rokov
Muž 58 rokov Galanta
Som vesely, inteligentny... mam rad humor, tanec hudbu! Vo volnom case malujem, welnes... kino divadlo! Rad komunikujem pri pohariku prijemne , anegdoty , vtipy! Mam maleho psika Jorsira... ! Mam dve devcata ziju s matkou... Mam red turistiku , rechadzky v prirode!
chrumocka Ž 36 rokov
Hladam zatial len na pokec,potom sa ukaze co dalej.Momentalne som vo volnom vztahu a mam dcerku svolkarku.Mam rada sport,turistiku,aj lenoseni a zmusel pre humor.Som do koča aj do voza.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania