amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Galanta

Ste v Galante a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaGalanta

kempes1 M 50 rokov
Ahoj volám sa Peter , moje záluby su rybárčenie , šport ,záhrada.Pracujem ako mechanik v polnohospodárstve.Chcem sa zoznámiť z príjemnou a pohodovov ženou.
petulko7705 M 44 rokov
Sklamal som sa v láske ale verím že je niekto kto má podobný osud a dúfa ešte v skutočnú lásku kde aj málo bude veľa a že tešiť sa dá aj z maličkostí.Mám rád prechádzky v prírode dobrý film a hlavne úprimnosť.Pracujem v Bratislave.
kajko55 M 44 rokov
Hladám ženu na trvalý vzťah. ZáHRADA,mám psov ,a sliepky .Bývam sám,pracujem v TT.
Chdievam na dovolenky najčastejšie do Egypta.Rád sa povozím na motorke.
Tana1962 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Galanta
Som invalidna dochodkyna, ktora hlada partnera na spolocny zivot. Mam rada prechadzky,rada upratujem, citam a lustim. Rada sa zoznamim s muzom ktory so mnou bude travit cas a najdeme si spolocne aktivity.
Betka4 Ž 62 rokov
Rada by som našla niekoho ským by som mohla trávit volný čas.Som vdova,samota je velmi zlá.Žijem sama v rodinnom dome,mám dospelu dcéru a dvoch krásnych vnukov.Rada čítam,milujem hory,prechádzky.
renatka77 Ž 43 rokov
Som normálna baba ktorá hľadá normálneho muža. Muža, ktorý vie čo chce. Som rodinne založená, mám dospelého syna. Mám rada všetko dobré čo k životu patrí.
peto4322 M 50 rokov
Ahoj.Som rodinne Založený mám rad prírodu a všetko s nou spoločné.Nemám rád veľkomestá a dav ludí.Už dosť dlho bývam sám.Hladám kamarátku a možno aj viac.
etienne123 M 49 rokov
Som všestranné rozhľadený, rád spoznám nových ľudí. Hľadám s kým si budem rozumieť, možno to budeš práve ty. Slobodná, rozvedená, Rad ťa spoznám ak si sympatická žena, nájdime spolu čo nás spája a čas ukáže .
Eva1403 Ž 51 rokov
Ahoj rada spoznam niekoho ako kamarata casom mozno viac . Rada sa prechadzam, varim a peciem. Rada cestujem. Hladam jednoducheho chlapa.
Som jednoducha vesela baba s jednym dietatom
sabocka Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Galanta
Medzi moje záľuby patrí,čítanie,varenie,hudba,kvety.Pracujem v administratíve.
Zvieratká v domácnosti nemám,hoci mladší syn ma neustále presviedča o kúpe psíks
Peter076 M 45 rokov
Som jednoduchý,normálny chlap,rád hrávam futbal,tenis aj iný šport,rád chodím do kina / nepozerám tv /,do prírody,bicyklovať.Žijem v rodinnom dome so ženou a s naším synčekom ktorý má 6 rokov,len náš vsťah so ženou nefunguje dobre.Pracujem súkromne.Máme jedného psa na dvore.Dovolenky trávíme väčinou pri mori.Zoznámil by som sa s jednou ne moc komplikovanou normálnou ženou.
S123456 M 42 rokov
Hľadám milú ženu
Som normálny sebestačný chlapVo voľnom čase rad jazdím na stvorkolke
Mám rad psov, rad relaxujem v záhrade, rad počúvam hudbu
Čo hľadám?
Nechám sa prekvapit

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania