amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Senec SC

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Senci.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

Ludka1 Ž 59 rokov
Hľadám priateľa so zmyslom pre humor, kde vzájomná dôvera a porozumenie sú na prvom mieste. Mám rada prírodu, prechádzky, záhradku, zvieratká, kreslenie, výtvarné umenie. Nemám rada klamstvo, faloš, dym z cigariet. Bývam na dedine. SENEC a blízke okolie.
pohodovy46 M 53 rokov
Muž 53 rokov Senec
Hladám si lásku a ženu na spoločnú cestu životom. Som rodinne založený typ muža, zabezpečený samostatný. žijem a bývám sám v rd. Rád spoznám ženu rodinného typu, na spoločný život.
1516 Ž 29 rokov
Žena 29 rokov Senec
Rada travim volny cas s rodinou a priatelmi rada sa zabavam, kreslim, oddychujem. Mam rada romantiku.

Studujem podnikanie v obchode a sluzbach.

Rada by som sa zoznamila s milym inteligentny sympatickym sexy sarmantnym a elegantnym muzom ktory vie byt mily a pozorny k zene, a aby som sa pri nom dobre citla.

Mam malu dcerku ma 16 mesiacov .
Hanuska10 Ž 37 rokov
Hľadám zodpovedného a spoľahlivého partnera. Moje záľuby sú prechádzky do prírody, cestovanie...
Mám jednu dcérku. Milujem cestovanie takže hľadám partnera s rovnakou záľubou. Najradšej cestujem autom a šofér by bol moj partner. :-) Ale rada idem aj autobusom a vlakom a ešte rada cestujem ako ,, batôžtek,, na motorke... Žijem a pracujem v Senci.
miskas M 58 rokov
Muž 58 rokov Senec
Uplne normalnou zenou,uprimnou,proste do voza aj do koca, som uplne vyrovnany,plny humoru,s velkym srdcom,zrucny ako aj pri dome tak aj v kuchyni a som negativny.
mylord1 M 56 rokov
Muž 56 rokov Senec
hladam si milu žienku, ktora ma pokojnu povahu, dobre srdiečko, vie mať aj naozaj rada, ak taka si, nevahaj a napiš ak maš fotku, život sú aj krásne chvíle, aj búrky, ktoré nás učia byť silnými.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania