amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Senec SC

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Senci vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

Petosc75 M 48 rokov
Muž 48 rokov Senec
Rad spoznám sympatickú ženu na reálne zoznámenie, ktorá má vysporiadanu minulosť. Ženu ktorá už nechce byť sama. Niečo o mne, pracujem / podnikam. Mam rad šport, beh, plávanie, kino, dobrý film, dobrá večera.... Ak odpíšeš budem rad
OCO677 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Senec
Hladám toho “môjho"... priateľa, spojenca, oporu v smutných chvílach a jasné že aj najúžasnejšieho milenca. A samozrejme že navždy. Proste hladám L A S K U a bodka.... vlastne lásku ozajstnú, úprimnú a nefalšovanú 😉 až teraz bodka.
...ps: zvieratka mam rada, ale akosi v mojom ponímaní patria na dvor...🤷‍♀️
Este dodatok - nesudim, respektujem, ale zelam si muza zdraveho a v tomto pripade to znamena nezaockovaneho.
Mam k tomu blok a dalej ma to nepusta...
Marcel87 M 36 rokov
Muž 36 rokov Senec
Ahojte. Volám sa Marcel som 33 ročný rodine založený muž ktorému práca nie je cudzia. Vyrastal som na dedine kde stále pracujem na svojom pozemku. Rád cestujem fotografujem poľujem vo vlastnom revíry. mám rád prechádzky v prírode kultúru. Divadlo hudbu kino dobré jedlo. Chcel by som si nájsť priateľku/partnerku do života s ktorou by sme trávili čas cestovali a prežili spoločný život. Budem rád ak mi napíšte rád sa pozhováram rád odpoviem na všetky otázky. Rád by som sa zoznámil so ženou od 33 - 48 rokov.
Tonny30 M 39 rokov
Ahoj, dúfam že ťa tu nájdem kedže v dnešnej dobe je ťažké si niekoho nájsť. Skúšam to už aj takouto formou. Čo napísať o sebe ani neviem kde začať alebo čo napísať.
Ak by si mala záujem napíš napíšem čo budeš chcieť vedieť .
11Vierka11 Ž 67 rokov
Rada by som sa zoznámila s mužom na trávenie voľného času. Síce nie je ho veľa, ale aj napriek tomu. Najväčšou záľubou, ak mám voľný čas, je čítanie kníh.
Medchen Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Senec
Nepatrím k ženám, ktoré sa tvária ako feministky a razia teóriu, že nepotrebujú chlapa,ale som asi jedna z tých žien,o ktorých si neznáme okolie myslí,že určite sú zadané. A ktorý muž osloví takúto neznámu ženu? V práci iba mláďatá a tak volím túto formu. Som zrelá, samostatná, veselá, temperamentná žena, ktorá sa chce ešte na muža tešiť, báť sa oňho, smiať sa s ním a možno aj plakať. Jednoducho ľúbiť. No a moje záľuby? Plávať, bicyklovať, tancovať a chodiť viem, ale úprimne, koho to sústavne baví samého? Vie ma pobaviť. (aj rozcítiť) kniha, hudba, film, divadlo, opera, moja rodina, priatelia. Moji dvaja synovia sú samostatní a majú rodiny. Akého muža chcem spoznať? Nerada podmieňujem, ale musí byť nezadaný 55-62 rokov s chuťou žiť. Vzájomná príťažlivosť, komunikatívnosť, je dôležitá. Či rád číta noviny od zadu, alebo iné malichernosti neriešim. Nehľadám si otca, ani syna, ale lásku. Prajem Nám všetkým v tejto zoznamke, veľa pekných a zaujímavých správ a hlavne PROSÍM,AK NEMÁŠ FOTOGTAFIU NA PROFILE,TAK MA NEKONTAKTUJ! M
pavol2315 M 49 rokov
Som obyčajný chlap ktorý nemal to šťastie zotrvať v jednom partnerstve po celý život. myslím si,že viem veľa rozdať ale aj veľa očakávam. Rád športujem aktívne i pasívne mám rád literatúru faktu. Ľudia vravia že vraj som do pohody.
crocosmia65 M 58 rokov
Hladám si niekoho na vázny vztah, zalozeny na oddanosti, uprimnosti a klasickych retro hodnotách, ktore su v dnesnej dobe skôr vychytavkou. Existuje Zienka láskava, jemná s beznymi starostami i radostami? Cas ukáze co hladám a co z toho vznikne.
peter201 M 44 rokov
Medzi moje zaľuby patrí hlavne divadlo, hudba, pobyt v prírode, turistika, cestovanie, dobra kniha.
Rád zájdem aj na operu. Rad varím a jem. Keď je vonku nepohoda pozriem si dobrý film, alebo nejaký zaujímavý dokumentarny film.
Mija51 Ž 40 rokov
Ahoj. Som žena s vysporiadanou minulosťou obĺubujem veci, ktoré mi robia potešenie a nabiju ma energiou. Rada mám leto, more, korčule a prírodu. Spoznanie prináša poznanie.
jolyjo Ž 53 rokov
Ahoj, aj napriek dlhému času stráveného s nesprávnym človekom ma optimizmus neopustil :) Rada by som sa s niekým podelila o okamihy bežného života ale s pozitívnym prístupom a entuziazmom.
Mirko111082 M 41 rokov
Muž 41 rokov Senec
Som obyčajný chalan ktorý by sa rad už usadil a začal žiť v kruhu rodiny a nie sam.
Ak by sa našla taká čo by má aj chcela tak by som jej dal vsetko.
M rad chodenie na prechádzky do prírody

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania