amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Senec SC

Ak ona hľadá jeho v Senci alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

Belfegor M 74 rokov
Rád sa zoznámym so ženou, ktorá voľný čas venuje napríklad tvorivým prácam maľovaniu, šitiu, folklóru... Ja rád tvorím v oblasti elektroniky a programovania ale aj výtvarníctva. Prírodu mám okolo domčeka, nenudím sa... som aktívny dôchodca. Zvieratá nechovám. Minulosť mám vysporiadanú.
Krasuss M 34 rokov
Muž 34 rokov Senec
Hľadám ženu na dlhodobý vztah moju chýbajúcu polovičku. Pracujem ako vedúci servisu a popri podnikám. Stále niečo vymýšľam ale viem aj odychovať...
1Bosorka Ž 52 rokov
Uvítam priateľstvo duchom mladého päťdesiatnika :) Poteším sa spoločným záujmom- hudba, príroda, knihy, pohyb, zahrada, výlety, prechádzky, divadlo, zdravý životný štýl.... a som pripravená vyskúšať ďalšie :)
Xy11 M 43 rokov
Hladam prijemnu zensku spolocnost, ktora sprijemni volne chvile.
Rad sa zoznamim s rozummou, veselou, prijemnou zenou, s ktorou zazijeme vsetko co zivot primesie.
ylem6 M 58 rokov
Hľadám neobyčajnú ženu, s ktorou chcem zdieľať lásku, porozumenie a cit. Chcel by som ženu do voza aj do koča. Ženu s ktorou sa budeme podporovať v časoch dobrých aj v zlých. Nemám rád falošné a vypočítavé ženy s pretvárkou.
tanti M 23 rokov
Muž 23 rokov Senec
Zdravím.

Hľadám si priateľku s ktorou by som vedel stráviť voľné chvíle. Nebránim sa ani deťom ak ich máte (tréner deti na hokeji) takže vedel by som sa o deti postarať tak ako správny človek. Len tento rok som zmaturoval kvôli športu, áno zanedbával som dlho školu a i tak som sa nikde nedostal. Práci, staranie o teba poprípade tvoje deti mi nerobí žiaden problém. Musíš byť úprimná, priateľská a dosť ma na tom záleží a to je dôvera. Nebránim sa turistike ani chodenie na hrádzu či na bicykli alebo na inline korčuliach. Chodím zatiaľ na brigádu ale od septembra nastupujem na plný úväzok do práce kde budem mať dobrý mesačný príjem. Vo voľnom čase sa prevažne orientujem na počítače a okolo nich s kamarátmi, či už hranie hier alebo rozoberanie a skladanie. Domácnosti mám dve mačky, Elena a Ria.

Rád sa prave s tebou zoznámim.
Viktor
Ivka14 Ž 58 rokov
Hladam muza primeraneho mojmu veku Senec Okolie Mam rada prirodu vodu v lete more ci relax welnes. Pracujem v nepretzitej prevadzke, Hladam uprimnost otvorenost Krasa nie je vsetko
rony1111111 M 43 rokov
hladam si nieco nove nieco zatial nezavezne kym sa spozname a cas ukaze som otvoreny vsetkemu. mam rad pracu okolo domu a este radsej som vonku v prirode
Marto50016 M 35 rokov
Muž 35 rokov Senec
Ahoj mám rád úprimnosť a priznám sa ze mám rád nahotu a rád by som spoznal blaznivu babu ktorá má rada výlety a má bláznivé nápady.
Hľadám dlhodobý vzťah
romo222 M 54 rokov
Muž 54 rokov Senec
Hladám známosť do pohody a nepohody.
Momentálne trávim voľný čas ako dovolí Corona. Pri TV, PC a krátkymi prechádzkami. Ale vo dvojici by to bolo lepšie. Tak ako v živote.
Borko22 M 33 rokov
Muž 33 rokov Senec
Hľadám vážnu známosť som zábavný zodpovedný pracujem rád sa prechádzam a mám vysporiadanú minulost hľadám nejakú zábavnú babu ktorá má rada prechádzky resp. Je akčnejšia
Timosenec M 53 rokov
Muž 53 rokov Senec
Chcem milovať,a byť milovaný. hladam usmiatu ženu do voza i koča, čo sa bude somou túlať prírodou, mám veľa koníčkou, dom záhradu, čln, auta, psíka Miša. Ak si spoločenská, rodinne založená, taká akurát, pod do toho!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania