amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Senec SC

Máte záujem o zoznámenie v Senci? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

2024 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Senec
Vážnu známosť, mám mačky, pracujem ako opatrovateľka, rada si pozriem dobrý film s niekym, rada sa smejem, chodím do prirody, počúvam hudbu, rôzne žanre a tancujem.
Pido888 M 39 rokov
Muž 39 rokov Senec
Už som viac menej vyše roka bez vzťahu a bez sexu. Hľadám niekoho na písanie a ak sa ukáže, že vieme sa aj o niečom viac rozprávať, tak môžme byt aj frajeri 😁😉
Caspian M 20 rokov
Muž 20 rokov Senec
Hľadám dievča do 21, ktoré bude mať sa čas zoznamiť a stretávať sa osobne a tak, mam rad hudbu, hlavne spev, hrám trocha na flaute. Mam rád históriu, divadlo, larp
Zlatka1111 Ž 39 rokov
Hľadám kamaráta/priateľa, spriaznenú dušu, s ktorou možno jednať otvorene, úprimne a priamo. Človeka bez masky, ktorý sa nepotrebuje hrať na niečo, ale je taký, aký skutočne je. Rovnocenného partnera na prechádzky, výlety, debaty, bicyklovanie, spoločný čas i aktivity. Teba, ktorý rozumieš krehkosti bytia. Dnes sme a zajtra byť nemusíme. Ktorý nepotrebuje strácať čas hlúposťami, dookola sa rýpať v drobnostiach, ale dokáže vychutnávať každý deň a život žiť. Optimista, sebavedomý, sebaistý s úsmevom na perách :) radšej tvrdá pravda ako sladká lož. Ak sa tu zhodujeme, sme na najlepšej ceste. Rodinne založený, trpezlivý, stály, ktorý vie čo chce a čo nie.
jakubxpriezvis M 22 rokov
Muž 22 rokov Senec
Hľadám niekoho, s aspoň jedným spoločným záujmom.
Mám rád hudbu - dokonca ju tvorím spolu s textami, dobrý film, knihy, politiku a psychológiu. Viem do vzťahu priniesť nehu, otvorenosť a dôveru.
Aktuálne dobrovoľničím popri hľadaní si práce.
Voľný čas vypĺňam hudbou, klavírom, hrami (aj spoločenské mám rád) a knihami.
Dokonalo vysporiadaný s minulosťou nie som, ale už som sa naučil, že netreba byť perfekcionista.
Laky18684 M 40 rokov
Muž 40 rokov Senec
Hľadám niekoho, kto by to už myslel vážnejšie a nie na kamaráctvo alebo na spríjemnenie svojich chvíľ. Keďže nám roky utekajú, to je čas už aj na cestách. No žiaľ, doteraz som sa sklamal a žiadny vzťah nevyšiel 😪
SiriusB M 57 rokov
Muž 57 rokov Senec
Hľadám priateľský vzťah pre spoločné chvíle v tomto zaujímavom čase. Usmievavú osobu nežného pohlavia, primeraného veku. Moje záľuby: vzdelávanie sa, občasné prechádzky po okolí bikom, alebo aj pešo, obdivovanie architektúry starších stavieb, konštruktívnu diskusiu, niečo z hudobnej a filmovej produkcie. Posilní ma čaj o piatej, dobrá káva s viedenským dortíkom, dám si aj zmrzlinu. Oblasť Zlaté Klasy a okolie.
V súčasnosti sa venujem štúdiu rôznych oborov ako dávnejšia história, architektúra, archeológia, niečo málo aj s duchovna, mytológií a legiend. Nie som veriaci, ale veci okolo svätých textov ma zaujímajú. Občas vyvíjam software. Rád si pozriem dobrý film s obsahom, ktorý zaujme. Počúvam hudbu 60'-90' rokov. Niečo aj uvarím, čo-to aj opravím, venujem sa záhradke. Viac v komunikácii, alebo osobne. Foto poteší.
MattHigh M 28 rokov
Muž 28 rokov Senec
Hľadám hlavne niekoho na spoločné trávenie času, pokec a všetko sa uvidí časom. Pracoval som ako kuchár na východe SK ale sťahujem sa za prácou na západ. Voľný čas trávim najradšej pri filme, varení, v prírode alebo niekde medzi ľudmi. Záleží na nálade :D
Kludne napíš :)
Peter96 M 28 rokov
Chcel by som stretnúť ženu, s vysporiadanou minulosťou, samozrejme, šarmantnu, veselú, primerane, inteligentnú,, hlavne vernú, s ktorou by sme spoločne zdieľal všetky prekažky, čo život prinesie.
Palinko123456 M 39 rokov
Muž 39 rokov Senec
Hľadám vážnu známosť, krásne priatelstvo, v ktorom si váži človek jeden druhého. Lebo keď si človek neváži jeden druhého, nema si čo povedať a zbytočne je sa stretávať.
Leontinka16 Ž 64 rokov
Hľadám kamaráta, priateľa na spríjemnenie voľného času, s dobrou náladou a veselou mysľou na spoločné aktivity v prírode, na bicykel , kultúru, cestovanie.
frajeris1992 M 31 rokov
Muž 31 rokov Senec
Hľadám známosť na vzťah, pracujem ako vodič, vo voľnom čase príroda, občas kniha, všetko možného aj dovolenky, grilovať a tak poprípade rybarcina, to by malo byť všetko asi

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania