amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Senec SC

Máte záujem o zoznámenie v Senci? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSenec

SopranovTonda M 41 rokov
Muž 41 rokov Senec
Dokážeme zažiariť. Chcel by som nájsť a prežiť zážitky na prežitie vzrušenia a nádherných zážitkov ktorích si možno budeme spomínať aj v starších prežitkoch.
Fridakahlo Ž 57 rokov
Ahoj. Mam 57 rokov a minulost mám za sebou. Mám pokojný život ale chýba spoločnosti prijemného partnera, s ktorým by som sa tešila na ďalšie stretnutie, ktorý je pohodový, nelieta v oblakoch. Rada sa zoznámim s mužom, o ktorom som vyššie písala tak do vzdialenosti 30 km. Som podobná. Nehľadám flirt skor nieco hlbsie do buducna.
Peto1971 M 52 rokov
Muž 52 rokov Senec
Ahoj. Pokúšam sa tu nájsť normálnu, obyčajnú ženu s ktorou by som trávil voľné chvíle a možno neskôr aj viac. Ja tiež nie som ničím výnimočný, minulosť mám vysporiadanú, mám rád pobyty v prírode rôznym spôsobom, či už turistika, najviac vodná, lyžovanie, alebo len tak. Nemám problém ani s kultúrnym vyžitím, alebo s poznávacími zájazdami.
Viac si povieme pokecom, alebo osobne.
mira57 Ž 66 rokov
normalneho pohodoveho muza, ktory nechce travit volny cas sam.
do vztahu ponukam uprimnost, vysporiadanu minulost, moj volny cas vyplna kultura, priroda, cestovanie
Cepy M 48 rokov
Muž 48 rokov Senec
Hľadám lásku, nežnosť a hlavne s*x, ktorý som nemal už dlhšie. Musim dotiahnuť ešte nejaké veci z minulosti, aby som mohol začať zase žiť s milujúcu rodinou a vychovávať znova malé detičky. Spokojna rodina milujúca jeden druhého je zaklad.
PrincNAJ M 39 rokov
Muž 39 rokov Senec
Hľadám vážnu známosť alebo aj niečo na voľné chvíle, lásku, úprimnosť, vášeň, kde pracuješ alebo študuješ, čo najradšej robíš vo svojom voľnom čase, som úprimný, jednoduchý
Milan6886 M 72 rokov
Som muz s vysporiadanou minulostou, ktory hlada zatial nezavazny vztah a cas ukaze co sa z toho vyvinie. Zalezi ako si budeme spolu rozumiet po vsetkych strankach.
Jullio M 46 rokov
Hľadám si kamarátku, neskôr možno aj viac. Momentálne pracujem v čokoladovni v Senci, a preto nemam čas na zoznamovanie normálne. A preto prosím o diskrétnosť, a hlavne úprimnosť.
shackall M 40 rokov
Muž 40 rokov Senec
I like: kids, snowboarding, skiing, fitness, hiking, board games, animals
I don't like: lies, pretence, fakeness, jealousy, greedness

Sometimes, you have to take a leap of faith first. The trust part comes later.

It is a long story with(out) happy ending? A long story short... I am divorced, while it took ~2.5 years. My already ex-wife was literally trying to get me arrested, even though she run out because of another guy. Then, after all the bad things which happened, my little princess (7 yrs) was given to my custody by the judge. At the end, I've agreed on alternating custody with my ex. It's been over a year though... ♥
Jaroslav1988 M 34 rokov
Muž 34 rokov Senec
Nechám sa prekvapiť. Zažil som už všeičo a preto ma kopec veci neprekvapi. Som otvoreny všetkemu, hlavne aby bola uprimnost, neznašam faloš a klamstvo.
Miloss67 M 55 rokov
Muž 55 rokov Senec
Hľadám ženu na priateľstvo, vzťah, lasku, nefajčiarku 🙆 kludnej povahy. Mala by mať vzťah k športu, pohybu, štíhlejšej postavy. Do vzťahu dam lásku porozumenie, trpezlivost ak to pôjde 😏 vernosť, empatiu.
Romanus10 M 28 rokov
Muž 28 rokov Senec
Hľadám vzťah, určite nie je kamarátstvo alebo tak. Ale zase sa netreba báť, že ak nejakej napíšem, alebo ju pozvem von, tak nám už plánujem svadbu. Určite to nechcem hneď zo začiatku nejako hrotiť alebo tak.
Do vzťahu viem priniesť zodpovednosť, romantiku, starostlivosť jeden o druhého, zábavu, uvoľnenosť, dobré jedlo, hlboké rozhovory na vážne témy aj povrchné reči o somarinách, veď aj to niekedy treba.
Pracujem ako učiteľ matematiky a zároveň si ešte robím pedagogické minimum. A celkovo sa stále snažím vzdelávať v tom, ako byť lepší učiteľ, ale aj človek.
Vo voľnom čase rád čítam knihy, cvičím, pozriem si niečo na youtube, pustím si hudbu, začínam tvoriť náučné videá o matematike a sledujem politické dianie. Bohužiaľ domáceho miláčika nemám, ale v budúcnosti sa mi to snáď podarí.
Mám vysporiadanú minulosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania