amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Pezinok PK

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Pezinku, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPezinok

Haluzzz M 44 rokov
Hľadám vážnu známosť. som už asi cca 10 rokov úplne sam a rad by som to zmenil. Pracujem vo firme ktorá požičiava stavebné stroje a som mechanik a zástupca vedúceho. vo volnom čase opravujem svoje autá a tunningujem BMW a mam na plane opraviť Kawasaky 700, a po večeroch pracujem na projektoch z 3D tiskarnou, a elektrotechnických projektoch ako alternatívna energia. zvieratka mam rybičky a tri tarantule. som rozvedený asi už 14rokov...
Huron11 M 28 rokov
Muž 28 rokov Pezinok
Hľadám kamošku alebo priateľku na trávenie spoločných večerov, rande.
Variť a postarať sa o ženu viem a rád sa ešte vo svojich chybách zlepším.
Robi22 M 47 rokov
Hľadám vážnu znamost, slobodnú ženu, bezdetnu, jednoduchu, vernú, oddanu, úprimnú, takú čo má vysporiadanú minulost a nie je prehnané feministicka, uzkoprsa, a má rada pravidlá a poriadok.
stevee444 M 61 rokov
Muž 61 rokov Pezinok
Rád sa zoznámim s priateľkou všestranných záujmov. Som dlhšie rozvedený, bez detí, stredoškolák, športujem, bývam sám, rád cestujem, pracujem okolo domu, záhrady, venujem sa psovi. Štefan.
Kuk50 Ž 53 rokov
Hľadám vážnu známosť. Mam bytového psa. Pracujem, rada mam túry v prírode, kino divadlo, bicyklovanie, knihy. Deti nemám. Hľadám svoje druhé ja pre život vo dvojici
Noris23 M 24 rokov
Ahojte rád by som sa zoznámil s nejakou normálnou babou ktorá nehľadá prioritne materiálne veci a iné nezmysli ktoré aspoň podľa mňa nie sú až tak dôležité. Rád chodím do prírody, rád varím milujem prírodu, hudbu. Preferujem prítomnosť milých a dobrých ľudí s ktorými sa viem porozprávať o hocičom.
jojko13 M 57 rokov
Muž 57 rokov Pezinok
Hladam si milu a pohodovu priatelku na travenie spolocnych chvil. Niekoho kto ma rad zahradku, kino a dobre jedlo. Velmi si potrpim na dovere a vzajomnom respekte.
Dradons12 M 40 rokov
Ahoj som Milan mám 37r hľadám ženu ktorú budem môcť ľúbiť a milovať budem veľmi rád keď sa ozveš. Skúšam a hľadám stále svoju polovičku zatiaľ som nenašiel tak skúšam či náhodou sa pošťastí cez internet... moc neverím internet na zoznámenie ale nevyskušaš nevieš.
chameleooon1980 Ž 43 rokov
Som obyčajná žena, ktorej chýba občasné objatie... stále dúfam a možno aj verím, že neostanem už navždy sama, aj keď to nie je občas na škodu... čo má prísť,príde... čo sa má stať,sa stane...
Poko9 M 41 rokov
Muž 41 rokov Pezinok
Hladam uprimne, vesele dievca. Viem priniest do vztahu pokoj. Pracujem v gastronomii. Volny cas travim plavanim, bicyklovanym a turstika. Zvieracieho milacika nemam. Mam vysporiadanu minulost.
Zuzana14 Ž 62 rokov
Som žena, ktorá hľadá obyčajného muža, mám rada prírodu, zvieratá a všetko čo je pekné. Vo voľnom čase píšem básne a občas maľujem. Hľadam partnera, ktorý by ma bral takú, aká som.
Milano1 M 73 rokov
Som vraj sympatický príjemný muž a hľadám príjemnú dámu na trávenie spoločných chvíľ. Mám rád prírodu, prechádzky a prácu na záhradke. Hľadám pani s podobnými záujmami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania