amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Pezinok PK

Kresťania a veriaci v Pezinku majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPezinok

Stabilita5 Ž 68 rokov
Žena 68 rokov Pezinok
Hľadám sympatického slobodného muža, dôchodcu, ktorý má zmysel pre prírodu, pasívny sport, najmä volejbal, plávanie, prechádzky, cestovanie.
Som vdova dôchodkyňa a rada by som toto s niekým zdielala.
nezmar173 M 43 rokov
Hľadám známosť na trvalý vzťah. Mam rad zvieratá pracujem samota je zla viac informácií v správe. Volneho času mám málo ale keď už tak rad si zahrám pingpong
Laura152 Ž 45 rokov
Hľadám veselého, samostatného, pokojného, vyrovnaného, zrucneho a trochu aj športovo založeného muža /beh, bicykel, turistika/, ktory ma rad prirodu, pozitivny vztah k detom, nefajčiar, nealkoholik s vlastným bývaním. Preferujem rovnako vysokých alebo vyšších mužov.Na vzhľade nezáleží, bude mi stačiť, že máš dobre a láskavé srdce a trochu zručnosti k tomu🙂 Moje zaujmy, kino, umenie, šport, knihy, dokumenty, priroda. Som samostatná a zamestnaná.
senkvicar M 47 rokov
Muž 47 rokov Pezinok
hľadám ženu na vážny vzťah nie na flirt. svoj voľný čas trávim relaxom. minulosť mám vysporiadanú. rád mám zvieratá a moja práca ma napĺňa a baví. verím že Ťa stretnem.
Majco6919 M 36 rokov
Som pracujúci človek, dovolím si povedať celkom rozhľadený. Rád sa bicyklujem, čítam knihy, majstrujem a hlavne varím 🙂 Zvyšok doplním pri pokeci s príjemnou slečnou.
Joko43 M 44 rokov
Som obyčajný človek ktorý si zije svoj život no v dvojici je predsa krajší nemusíš byť modelka či kráska stačí že máš srdiečko na správnom miestea hľadáš to čo ja
Ria005 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Pezinok
Chcela by som sa zoznámila s mužom, ktorý je optimista, veselý, mám rád cestovanie a výlety. Rada plávam, bicyklujem a tanec milujem. Som temperamentný človek.
JojuloD1981 M 41 rokov
Muž 41 rokov Pezinok
Hľadám ženú na zoznámenie časom aj viac ták keď ta trochu záujmem ták napíš :) a dozvieš sa viac, čas trávim oddýchom a venujem sa aj svojmu hoby - stolárstvo
Luckyboy1976 M 47 rokov
Muž 47 rokov Pezinok
Hľadám ženu, ktorá mi bude oporou v každej situácii.
Ponúkam dôveru, oporu a úctu k žene, ktorú si viem vážiť a ctiť.
Som zamestnaný.
Mám rád prechádzky, kino a krásny a zmysluplný rozhovor.
Mám psíka.
Minulosť mám vysporiadanú.
Pavol666 M 35 rokov
Muž 35 rokov Pezinok
Hľadám tu niekoho s kým by som sa zoznámil a rozumeli by sme si. Hľadám vážny vzťah.
Som introvert, mám rád výlety do prírody a po kultúrnych pamiatkach, horskú turistiku a tancujem swing. Po večeroch si rád počúvnem dobrú hudbu, pozriem film, anime, či seriál, prečítam komix, zahrám hru, alebo idem na prechádzku, do kina, divadla (ak je s kým).☺️ Taktiež som veľmi priateľský, tolerantný a prispôsobivý. ☺️
Kattynka48 Ž 50 rokov
Hladam muza s vysporiadanou minulostou.. som čestná a rovnako chcem, aby bol môj partner tiez.. hľadám vážny vzťah.. ziadny flirt ani úlet. vo volnom čase rada čítam aj rada lenosim, ale rada sa vyberiem do prírody, alebo k vode..
Palivec M 65 rokov
Hladam partacku - príjemnú, veselú, inteligentnú priateľku, s ktorou sa budem môcť rozprávať na rôzne témy, na travenie volneho casu najma v prirode - vychadzky, bicykel, zaujimavosti.
Pokojný, pracovitý, trpezlivý, seriózny, úprimný, slušný, spoločenský,
Zaluby - turistika, priroda, záhradka, šport,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania