amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Pezinok PK

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Pezinku.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPezinok

Haluzzz M 44 rokov
Hľadám vážnu známosť. som už asi cca 10 rokov úplne sam a rad by som to zmenil. Pracujem vo firme ktorá požičiava stavebné stroje a som mechanik a zástupca vedúceho. vo volnom čase opravujem svoje autá a tunningujem BMW a mam na plane opraviť Kawasaky 700, a po večeroch pracujem na projektoch z 3D tiskarnou, a elektrotechnických projektoch ako alternatívna energia. zvieratka mam rybičky a tri tarantule. som rozvedený asi už 14rokov...
Ana01 Ž 41 rokov
Ahoj, som zdravotná sestra a kedže moja práca je náročná snažím sa všetok voľný čas venovať aktivitám-beh, cyklo, bežky, plávanie a dlhé prechádzaky lesom. Mám rada zvieratá. Dospelá dcéra študuje v zahraničí a preto bývam často sama.
Huron11 M 28 rokov
Muž 28 rokov Pezinok
Hľadám kamošku alebo priateľku na trávenie spoločných večerov, rande.
Variť a postarať sa o ženu viem a rád sa ešte vo svojich chybách zlepším.
Robi22 M 46 rokov
Hľadám vážnu znamost, slobodnú ženu, bezdetnu, jednoduchu, vernú, oddanu, úprimnú, takú čo má vysporiadanú minulost a nie je prehnané feministicka, uzkoprsa, a má rada pravidlá a poriadok.
stevee444 M 61 rokov
Muž 61 rokov Pezinok
Rád sa zoznámim s priateľkou všestranných záujmov. Som dlhšie rozvedený, bez detí, stredoškolák, športujem, bývam sám, rád cestujem, pracujem okolo domu, záhrady, venujem sa psovi. Štefan.
Kuk50 Ž 52 rokov
Hľadám vážnu známosť. Mam bytového psa. Pracujem, rada mam túry v prírode, kino divadlo, bicyklovanie, knihy. Deti nemám. Hľadám svoje druhé ja pre život vo dvojici
Noris23 M 23 rokov
Ahojte rád by som sa zoznámil s nejakou normálnou babou ktorá nehľadá prioritne materiálne veci a iné nezmysli ktoré aspoň podľa mňa nie sú až tak dôležité. Rád chodím do prírody, rád varím milujem prírodu, hudbu. Preferujem prítomnosť milých a dobrých ľudí s ktorými sa viem porozprávať o hocičom.
jojko13 M 56 rokov
Muž 56 rokov Pezinok
Hladam si milu a pohodovu priatelku na travenie spolocnych chvil. Niekoho kto ma rad zahradku, kino a dobre jedlo. Velmi si potrpim na dovere a vzajomnom respekte.
Dradons12 M 39 rokov
Ahoj som Milan mám 37r hľadám ženu ktorú budem môcť ľúbiť a milovať budem veľmi rád keď sa ozveš. Skúšam a hľadám stále svoju polovičku zatiaľ som nenašiel tak skúšam či náhodou sa pošťastí cez internet... moc neverím internet na zoznámenie ale nevyskušaš nevieš.
chameleooon1980 Ž 42 rokov
Som obyčajná žena, ktorej chýba občasné objatie... stále dúfam a možno aj verím, že neostanem už navždy sama, aj keď to nie je občas na škodu... čo má prísť,príde... čo sa má stať,sa stane...
Poko9 M 41 rokov
Muž 41 rokov Pezinok
Hladam uprimne, vesele dievca. Viem priniest do vztahu pokoj. Pracujem v gastronomii. Volny cas travim plavanim, bicyklovanym a turstika. Zvieracieho milacika nemam. Mam vysporiadanu minulost.
Zuzana14 Ž 61 rokov
Som žena, ktorá hľadá obyčajného muža, mám rada prírodu, zvieratá a všetko čo je pekné. Vo voľnom čase píšem básne a občas maľujem. Hľadam partnera, ktorý by ma bral takú, aká som.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania