amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Pezinok PK

Máte záujem o zoznámenie v Pezinku? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPezinok

Guest486 M 41 rokov
Som slobodny, samostatny, bez zavazkou a hladam prijemnu osobu, s ktorou si budem rozumiet, ako sa hovori spriaznenu dusu. Som trochu ukecany, ale viem aj pocuvat..
Lesnymotyl M 52 rokov
Možno máš chuť ísť dalej... a znovu sa usmiať a z hlboka nadýchnuť... slobodne mlčať a načuvať aj bez obáv niečo povedať... bosá opäť tancovať... a niekomu to pošepkať
Lukas1992 M 31 rokov
Hľadám si partnerku s dobrým charakterom a zmyslom pre humor. Voľný čas rád trávim prechádzkami v prírode so psíkom alebo cyklistikou. A rád by som sa podelil o svoj čas s niekým, koho spoznám.
KatrinMia Ž 36 rokov
Pracujem. Voľný čas využívam v prírode a rada peciem. Hľadám zoznámenie, občasne stretnutie a pokec pri káve. Prechádzky a možnosť trávenia času s novými ľuďmi.
woman21 Ž 51 rokov
hladam niekoho fajn, nieoho na koho sa budem tesit a s kym budem travit volne chvile, ci uz niekde v prirode, sportovanim, cestovanim, kulturou,... Prosim o lasku.
Ediss88 M 37 rokov
Hľadám niekoho na zoznámenie, bývam sám, mám jedného 11 ročného syna, voľný čas trávim so synom v prírode, rád plávam, bicykel a veľa ďalšieho, pracujem v gastronómii.
Luka1975 M 48 rokov
Muž 48 rokov Pezinok
Hľadám nejaku milú osôbku, s ktorou by ten život bol taký určite veselší a zábavnejší. Som človek, ktorý si zakladá na pohode, lebo ak tá nie je … som veselá povaha, zodpovedná a hlavne verná 😉. Mám rád lyže hory, ale aj more a kopec iných príjemných vecí, ktoré vo dvojici budú ešte krajšie .
Demovi M 59 rokov
Ahoj. Som výsluhový dôchodca. Pracujem príležitostne. Športujem a trénujem mladých bežcov. Zvieracieho miláčika nemám lebo veľa cestujem Minulosť mám vysporiadanú.
12023 M 69 rokov
Muž 69 rokov Pezinok
Som vdovec a hladam priatelku z Pezinka na stretavky i nastalo, citim sa osamoteny, zaujima mna všetko, som zabezpečeny, nič mi nechyba, iba dobra kamoška na všetko.
Barybary710419 M 52 rokov
Muž 52 rokov Pezinok
Minulost vysporiadana, šport, samostatne byvanie, vylety, dovolenky aj dobrodružstvá. Sport celý život, Stabilná praca a trenerstvo. Voľný čas trenerstvo, moto, bike
Kronos105 M 40 rokov
Muž 40 rokov Pezinok
Hľadám spriaznenú dušu, ktorá bude mať rada prírodu a šport
Pracujem ako sbs
Voľny čas trávim v prírode na záhrade alebo na športových podujatiach alebo na koncerte
Daisoo1 M 48 rokov
Muž 48 rokov Pezinok
Hľadám spriaznenu dušu na priateľstvo na tulanie sa
prírodou, porozumenie a obojstrannú
radosť z pritomnosti toho druhého. Časom možno aj viac..
Mám rád túlanie sa prírodou, turistiku, kempovanie, ticho a kľud prírody
Nemám rád rôzne veci..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania