Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Malackach.
Hľadám muža - vazny vzťah vo veku cca 39-50, ktorý hľadá to isté, prosím len s fotkou, som slobodná, deti nemam, mám rada prírodu, výlety, more, turistiku, hudbu, smiech. Byvam v Rakúsku, blízko za hranicou, možno to nebude pre teba prekážka.
Dôležitá je priamosť a úprimnosť. Veriť v dobro ľudí, byť aj vážny aj veselý, brať život zodpovedne, nebáť sa a nehanbiť sa pozrieť pravde do očí, tešiť sa zo života.
hladam niekoho fajn so zmyslom pre humor, niekoho na koho sa budem tesit a s kym budem travit volne chvile, ci uz niekde v prirode, sportovanim, cestovanim, kulturou,...
Hladam peknu rovesnicku na spolocne travenie volneho času. Pracujem v Bratislave... Volny cas travim v prirode.... Byvame oddelene s byvalou.. Tesim sa na pokec
Ahojte, hľadám muža - priateľa - kamaráta, s ktorým by som trávila voľný čas. Rada cestujem, uprednostňujem poznávacie zájazdy, zaujímam sa o alternatívnu medicínu. Mám 2 deti už dospelé. Žijem si tak sama v mojom bytíku.
Mam vysporiadanu minulost a hladam spriaznenu osobu na travenie spoločnych chvil. Najprv priatelku a casom viac so vsetkym co k tomu patri.. Pracujem v zdravotnictve a volny čas trávim rad vonku.. či už na bicykli, v zahrade, so psom.. plavanim.. atď.
Chcem spoznať niekoho šialeného čo chce experimentovať a skúšať niečo nové nebaví ma ten nudny bežný život poďme troška riskovat v tomto krátkom živote 😀
Viem doniest do vztahu vernosť, uprimnost, zabavu a oporu nastavajucej polovičke... mam rad varenie, hudbu, šport, kino, prechadzky a bicyklovanie. Ak ta zaujali moje slova, tak kludne napiš...
normálna žienka na čet, poprípade niečo viac, záleží na sympatiach. Som vysporiadaný pracujúci. Bez domáceho miláčika. Kľudne napíš, zistíme čo sa s tým dá urobiť 😁
Hľadám spriaznenú osobu na priateľstvo, časom aj viac. Som zamestnaný moja práca ma baví. Moje záľuby je záhrada, turistka, bicykel a v zime lyžovanie. Bol by rád kedy sa mi ozvala žena s ktorou by som si rozumel. Ďakujem
Ahoj. Som úplne obyčajná baba. Niektorí hovoria, že na prvý pohľad pôsobím odmerane až prísne, ale ak ma ľudia spoznajú, zistia, že som veselá kopa. Mám svoje kladné aj záporné stránky. Hľadám niekoho, kto tie kladné vyzdvihne a tie záporné eliminuje. Jednoducho niekoho, s kým budem môcť zdieľať náš spoločný život (časom).
Pracujem (niekedy asi až príliš) a mám svoje deti v striedavej starostlivosti.
Milujem tanec, rada tvorím, čítam...
Ak si chceš pokecať, ozvi sa. Možno časom aj niečo viac.
Hladam partnera do zivota, partnera, ktory neutecie od problemu, partnera, ktory bude so mnou zdielat ako dobre tak aj zle chvilky. Vernost a uprimnost vo vztahu nesmu chybat... Milujem svoju rodinku, mam rada kino, ale aj prirodu. Milujem slniecko a more, mam velmi rada svoju pracu. Ak tu je niekto podobneho zmyslania, podobnych potrieb, kludne sa ozvi 😊