amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Malacky MA

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Malackach vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMalacky

maross82 M 38 rokov
Hladam zienku dobrej povahy usmiatu, sportovo zalozenu na blizsie spoznanie, spolocne travenie volneho casu. Mala by mat rada zvierata. Mam rad turistiku, skialp, jazdu na koni.
Vrk M 41 rokov
Vysporiadana minulost pracujem pisem basne hladam prijemnu zenu mam psa aj macku som zabezbeceny... som sam. Do vztahu prinasam lasku nehu a som velmi zrucny
Johanka60 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Malacky
vesely mily pri ktorom mi poskoci srdce, rada sa prechadzam cestujem tancujem chofim do kina. este pracujem domaceho maznacika nemam. moja minulost je v poriadku
Janko1995 M 27 rokov
Hľadám milú ženu, s ktorou budem mať dúfam spokojnú budúcnosť. Väčšinou som v práci ale keď bude (ona) v mojom živote tak si nájdem určite rád čas aj na ňu.
MariaR77 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Malacky
Hľadám si tu vážny vzťah. Muža s ktorým si budeme oporou. Mám rada cestovanie, spoznávanie nových miest, pamiatok. Vo voľnom čase relaxujem na záhradke alebo si prečítam peknú knihu. Minulosť mám vysporiadanú.
Hladamnehu M 36 rokov
Muž 36 rokov Malacky
Hľadám spriaznenú dušu na nežné dotyky a príjemné spoločné chvíle.
Chýba mi robiť niekoho šťastným, a rád by som sa na niekoho spoľahol vo všetkých smeroch
milo2609 M 37 rokov
Muž 37 rokov Malacky
Ahoj pekný deň prajem rád by som sa zoznámil s zrelou ženou 😊😉🌹, ktorá je veselá úprimná vie čo vlastne chce,😉, možno aj časom niečo vážne sa vyvinie 😏. Na veku nezáleží podľa mňa to sú iba čísla 😊
Tomas7117 M 48 rokov
Mám rád svoje deti, psov, zvieratá, prírodu, úprimnosť, spoľahlivosť, šport
Nemám rád klamstvo, politikov, Tv, ...

Hľadám ženu na spoločné trávenie voľného času, na dobré aj tie zlé chvíle, a na druhú polovicu spoločného života

(papierovo som v manželstve ale dlhodobo nežijeme spolu a čakám na rozvodové konanie)
Jagoo M 38 rokov
Muž 38 rokov Malacky
Som slobodný chlapec, mám rád svojský humor a prístup k životu. Momentálne som šťastne zamestnaný, medzi moje voľnočasové aktivity patrí anglicky jazyk, turistika, cykloturistika, cestovanie a užívať si chvíľky s priateľmi.
Jusbery M 66 rokov
Muž 66 rokov Malacky
Ohľadom bývania by som chcel bývať sám, občas návšteva by prespala 2-3 dní u mňa, alebo naopak. Momentálne som na dôchodku, ale pracujem na plný úväzok.
jonny1980 M 42 rokov
Muž 42 rokov Malacky
Hladam si važnu znamost od 30 do 40 rokov priatelku pracujem v zdravotnictve ako sanitar na operačnych salách som pohodovy clovek nemá rad klamstvo neveru
niterider M 67 rokov
som na dochodku... hladam priatelstvo... zvieratka nemam.. som nezavezny.. rad chodievam na prechadzky.. rad oddychujem.. chodim este do usa .. jazdim kamionom..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania