amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Malacky

Ste v Malackach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMalacky

Feri73 M 51 rokov
Som inteligentný, komunikatívny, priateľský, vnímavý a ešte aj udržiavaný, fyzicky fit a touto cestou chcem spoznať rozumnú, príjemnú, inteligentnú, pracovitú ženu primeraného veku. Medzi moje záľuby patrí šport aj keď v mojom veku už zo mňa žiaden Schwarzenegger asi nebude, občas turistika a dokážem aj čo to opraviť. Minulosť mám vysporiadanú, s jedným záväzkom a som aj v pomere pracovnom. Bohužiaľ iba v tomto jednom. Dámy žiadnu paniku, spočiatku stačí ak trošku popísmenkujeme, aby sme sa lepšie spoznali.
Irena67 Ž 70 rokov
Žena 70 rokov Malacky
Hľadám seriózneho priateľa , ktorý tiež má pocit samoty.Po zoznámení sa dá o sebe toho viac napísať.Ak som niekoho oslovila nech sa ozve, kto ozaj hľadá priateľstvo.
Oli63 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Malacky
Optimista nestráca nádej,verí v lepší zajtrajšok 😊......
Priateľstvo na trávenie chvíľ v prírode.
Prechádzka či ľahšia turistika v prírode posilňuje telo a uvoľňuje myseľ😊vo dvojici sa to násobí a ľahšie kráča...
sasag80 M 43 rokov
Muž 43 rokov Malacky
som Alexander z vych. slovenska a pracujem v automobilke v Lozorne. byvam v Malackach. mam 40 rokov. hladam vaznu znamost od 25 - 40 .... hned ako budem moct ti odpisem...
Sima02 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Malacky
Hľadám nezadaného nefajčiara na priateľstvo a možno aj viac. Niekoho s kým mi bude príjemne. Svoju minulosť mám vysporiadanú. Ak hľadáš nekonfliktnú osobu, si na správnej adrese.
kiko2012 M 46 rokov
Muž 46 rokov Malacky
Hľadàm si svoju budúcu partnerku, kde láska, úprimnosť a žiadne klamstvá sú na prvom mieste. Môže byť aj slobodná mamička, ale hlavne aby bola vzájomná sympatia medzi nami a taktiež nejaká tá iskrička by medzi nami vyskočila. Mám rád deti a rád by som mal zase rodinku. Rád chodievam na turistiku, na výlety a rád bicyklujem. Màm rád more, prírodu, hrady, zámky a rôzne turistické miesta. Vo voľnom čase si rád prečítam knihu alebo zaujímavú odbornú literatúru a tiež si pozriem dobrý film. Rád by som voľné chvíle trávil spoločné s partnerkou v rodinom kruhu. Pracujem v oblasti logistiky. Mám jedného syna v striedavej starostlivosti.
1mimoza1 M 71 rokov
Muž 71 rokov Malacky
Som dochodca, bývam sám a samému v byte a všeobecne je smutno. Venujem sa záhrade, kde si pestujem rôznu zeleninku a ovocie. Choval som dvoch psov amerických kokrspanielov. V minulom roku som prestal pracovať, pracoval som fyzicky v sklade kávy, preto mam kávu rád, jej vôňu.
Hľadám ženu ako spoločníčku, priateľku, aby sme mali rovnaké záujmy.
Minulosť mám dávno vysporiadanú.
GalinaGalka Ž 44 rokov
Milujem život tak ako prichádza, rodine venujem všetok čas a lásku. Rada sa nechávam prekvapiť, zbožňujem vidiecky život, pracujem s deťmi. Pozerám vpred a teším sa na všetko krásne.
XYZY Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Malacky
Úprimnosť a dôvera je prvoradá. klamstvo, vyvysovsnie sa a ponizovanie, sebeckosť, faloš... bez šance, bohužiaľ... v žiadnom prípade dieťa nieje prekážkou.
TheoDora21 Ž 48 rokov
Hello, I do not speak Slovak but do understand a lot.Well, if I need I can produce a sentence with sense but too far away from the correct grammar :) So, if you can stand that I can give it a try too :) Otherwise I live close to Malacky, enjoy the Slovak nature, the positive attitude in life.
Lubacech Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Malacky
som pracujúca dôchodkyňa
volný čas trávim knihami a cestovaním
minulosť mám vysporiadanú
hľadám normálneho chlapa
ponúkam príjemný a pohodový vzťah
salonka9 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Malacky
Rada čítam, bicyklujem, plávam. Rada chodím na prechádzky, na turistiku, splavy.
Dovolenky rada trávim pri vode.Tiež rada navštevujem zámky, hrady, zrúcaniny.
Profesia - logistika
Mám psa
Deti - 14,12 a 9 rokov

Rada sa zoznámim s mužom s podobnými záujmami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania