amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Malacky MA

Máte záujem o zoznámenie v Malackach? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMalacky

Zamanda Ž 57 rokov
Som romantická žienka, ktorá hľadá pohodového partnera, proste ako sa povie chlapa do koča, aj do voza. Mám rada prírodu, kde aj relaxujem. Vo voľnom čase čítam knihy a rada si tiež pozriem dobrý film.
Lucifer666 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Malacky
Ahoj hľadám svoju polovičku, ktorá bude chcieť robiť všetko pekné so mnou, milujem prírodu, zvieratká, deti, som za každú srandu. Neznasam stereotyp, preto sa snažím spestriť každý deň, ako sa dá. Hľadám parťáka, od ktorého budem cítiť lásku a hlavne to, že mám muža pri sebe.
Belmondo10 M 43 rokov
Som pracovitý, úplne normálny, úprimný, inteligentný, tolerantný chlap. Možno niesom najkrajší a ani dokonalý sympoš, ale viem sa správať a viem, čo sa patrí a čo nie. Rád športujem, relaxujem, mám rád prírodu. Zbožňujem turistiku a aj cykloturistiku. Prioritou sú moje deti!!!
Minulosť: čo bolo to bolo.
Rád by som spoznal ženu, ktorá by ma brala takého, aký som.
Lukas10 M 45 rokov
Hladam uprimnu, milujucu zienku, ktora so mnou prezije dlhe, krasne chvilky a bude moja spriaznena dusa po zbytok zivota. Najdem tu moju zivotnu lasku do zivota?
Tambas111 M 43 rokov
Hľadám príjemnú ženu. S vysporiadanou minulosťou. Pracujem. Voľný čas trávim. Turistika prechádzky prírodou. Nemám domáceho mazlicka. Ale chcel by som.
mirec1147 M 33 rokov
Muž 33 rokov Malacky
Priateľku na vzťah, spoločne chvíle, ktora mi bude rozumieť a lubit ma tak, ako ja ju. Ale samozrejme musia byť sympatie na oboch stranách, veď bez chémie to nefunguje 🙂
Borisko1975 M 48 rokov
Muž 48 rokov Malacky
Som aký som iný už nebudem, niekoho na všetko pekné, snáď mi tu cinkne niečo pekné do oka. Trávenie voľného času je príjemné, ale je ho málo, rodina, záhradka, motorka.
Kikinko69 M 38 rokov
Muž 38 rokov Malacky
Som muz uprimny, otvoreny a nehabim sa, milujem a vazim si zeny, ktore vedia, co chcu, rad chodim do prirody zabehat, volam sa Kristian mam 38r som veselý muž
Boro16 M 25 rokov
Muž 25 rokov Malacky
Uvidíme, čo nájdeme, tak hľadám stále, ale nenachádzam, tak preto hľadám, aby som našiel. Cvičenie je obľuba záľuba a všeobecne šport takisto. Takže asi takto.
Kenko43 M 52 rokov
Rád by som stretol príjemnú ženu na zoznámenie. Som príjemný veselý muž, sebestačný s vlastným bývaním. Viem načúvať, ale aj zabávať. Budem rád za prípadné zoznámenie.
kucery Ž 63 rokov
Hľadám muža spoľahlivého, láskavého, ktorý má chuť žiť s radosťou.
Som dôchodkyňa, pracujúca, voľný čas trávim v záhrade, s deťmi, okolo domu. Minulosť mám vysporiadanú.
Jannetta Ž 44 rokov
Som normálna a spoločenská zena, ktorá tuzi spoznat dobrého a úprimného priateľa na pisanie a komunikovanie a cas ukáže, čo bude dalej🤗 Ci priateľstvo alebo skutočná láska.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania