amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 180 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

patatana Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Bratislava
Som zachovalá športovkyňa, mám rada úprimnosť a otvorenosť, lásku i prítulnosť.
Tiež kultúru, umenie a nové veci z rôznej oblasti.Rada cestujem ak môžem a spoznávam nové veci.
Mám psíka i mačičku a chcela by som poznať podobného muža-priateľa, ktorý je pozitívne naladený a ústretový človek, príjemný a sympatický.
S pozdravom Tatiana.
David1980 M 40 rokov
Ak hľadáš priateľstvo, cit a porozumenie, rád si s tebou popíšem a bližšie ťa spoznám.
Som 40 ročný muž zo zo záľubou v prírode, športe, kultúre, hľadajùci trvalý hodnotný vzťah. Veľmi ràd cestujem a hľadàm spriaznenù dušu aj na zdieľanie tejto zàľuby.

Teším sa.
roland87 M 33 rokov
Muž 33 rokov Bratislava
V skratke by som o sebe povedal, že, som empatický, tolerantný, rodinne založený, mám isté ambície a som dobrý poslucháč.

Mám rád cudzie jazyky, beh, prírodu, azíjskú kultúru, mnoho plánov na cestovanie a objavovanie, skúšať nové veci. Usilujem sa mať otvorenú myseľ pre nové nápady, nikdy nezavrhnem činnosť bez toho, aby som ju vyskúšal.

Hľadám partnerku s ktorou si budem mať aj počas rutinného dňa čo povedať, rodinne založenú, mam kladný vzťah k deťom. Takisto je fajn, ak sa niekedy dokážeš nebrať príliš vážne a zasmiať sa aj na sebe.

Vítam ak máš blízko k pohybu, prechádzkam, ale zároveň sa rada aj kultúrne vyžiješ.

Je plusom, ak si nefajčiarka.

Určite v budúcnosti chcem mať vlastné dieťa, ale nevadí, ak už máš svoje.
katus0073 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Bratislava
Hľadám nezadaného sympatického muža na úrovni s vysporiadanou minulosťou na vážny vzťah. Vek od 40 do 47 rokov . Som komunikatívna, milá a zábavná, rada chodievam do prírody , do spoločnosti, vychutnám si dobré jedlo, mám rada more, slnko a relax vo vani po dlhom pracovnom dní:-). Mám 21. ročnú dcéru ktorú nadovšetko milujem. Preto budem rada ak spoznám muža, ktorý ma osloví svojou osobnosťou:-).
macka3333 M 34 rokov
Muž 34 rokov Bratislava
AHOJ VOLAM SA LUKAS A RAT BI SOM SA ZOZNAMI DOBRIM DIEVCATOM CO MA DOBRE SRDIECKO MAM RAT PRIRODU DOBRU HUDBU RAT CITAM KNIHI RAT SA PRECHAZAM PO VECEROCH PO VONKU PO PARKU SAMOTA JE ZLA PRACUJEM VIRABAM AVTA A HLADAM SI LASKU MOJHO ZIVOTA CHIBAJUCU POLUVICKU KTORU BUDEM LUBIT VELMI
anisik Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Bratislava
Rada malujem,varím,pečiem,mám rada šport, tancujem Salsu a Bachatu, keď mám čas trávim čas v mojej minizahradke🙂.. mám romantickú,kludnú povahu a nechcem byť sama.Hladám niekoho,kto ma bude mať úprimne rád.Verím ,že niekde chodí moja polovička. Každá žena si praje, aby bola šťastná ,mala milujúceho muža ,ktorý ju pochopí ,bude jej venovať pozornosť a bude ju milovať aj s chybami ,v dobrom aj v zlom a presne to isté si prajem aj ja.
123pedro123 M 49 rokov
Hľadám milú žienku, najradšej narodenú v znamení raka. Vo voľnom čase rád plávam a chodím na výlety spoznávať nové miesta. V prípade záujmu rád odpoviem na otázky.
salmiak M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
Ahojte ,hladam prijemnu sympaticku zienku slobodnu alebo z jednym dietatom, na zoznamenie casom mozno viac .som rodinny typ,nesedavam cele dni po krcmach.mam rad prirodu ,prechadzky , more,bike .
Darina12 Ž 58 rokov
Volám sa Darina, mám 52 rokov. Žijem blízko Bratislavy so svojim 22 ročným synom. Pracujem na vysokej škole v administratíve. Som úplne obyčajná, niekedy veselá, niekedy smutná, nenáročná, vraj ešte k svetu. Vo svojom voľnom čase rada čítam alebo si pozriem dobrý film. Niekedy sa cítim sama (syn už má svoje záujmy), preto by som ešte chcela spoznať človeka, ktorý by so mnou niekedy trávil voľný čas a bol mi v prípade potreby oporou. Myslím si, že na prípadny vzťah nie som ešte taká stará.
beatka14 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Bratislava
som aka som nehram sa na nič som jednoducha žena pracovita pracujem v zdravotnictve takže je to trochu naročna praca mam dcerku ktora ma 11rokou byvame ba aj tam pracujem
simka0105 Ž 52 rokov
Mám rada slnko, teplo,more, záľuby šport-plávanie, bicykel, prechádzky v prírode, knihy, divadlo, hudba, rada sa smejem a mám rada humor. Hľadám si priateľa s podobnými záujmami a verím, že sa ozveš, aby sme mohli spoločne tráviť voľný čas :)
Konvalinka77 Ž 49 rokov
Rada spoznám príjemného, inteligentného vekovo primeraného muža, s dobrým srdiečkom a úsmevom na tvári. Pre ktorého je dôležitá úprimnosť, vernosť, vzájomná dôvera, opora v dobrých, ale aj zlých časoch. Bolo by fajn, ak by si bol rovnocenným spoločníkom v živote, s podobným vzdelaním, nefajčiar.. Možno si aj Ty po rôznych životných skúškach nadobudol presvedčenie, že toto je to, čo Ti doteraz v živote chýbalo. Ak si muž, ktorý je ochotný čosi urobiť pre pekný život a ísť si za tým. Máš odhodlanie riešiť vzniknuté situácie a nevzdať sa pri prvom probléme. Tak si to práve Ty.. Verím, že máme všetko ešte pred sebou.

1 20 40 60 80 100 120 140 160 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 193 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania