amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 151 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

avor M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
mam rad dobrych ludi a dobru naladu zijem realitou nie v snoch ostatne sa opytaj zaujmy moje su paradne a stebou ešte paradnejšie všetko ukaže situacia v danej chvili
Plejady Ž 51 rokov
Ezoterika, knihy, príroda, wellnes, dovolenky pri mori.
Nechcem dlhé písanie, preferujem stretnutie pri teplom nápoji a uvidí sa.
Hladám muža, čo vie čo chce a má vysporiadanu minulost. Život je krátky a je fajn tráviť ho s nikým, kto má zmysel pre humor a ešte stále má iskru v ociach.
Petteerr M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
Rodina, šport, cestovanie, príroda, zvieratá a občas práca :- ) Hľadám milú kľudnú inteligentnú, spoľahlivú ženu, zo zmyslom pre humor. " A pre to že sú také zadané, alebo mimo SR, počkám tu na teba až sa mi ozveš "
branijo M 41 rokov
Muž 41 rokov Bratislava
Láska je stav, keď je šťastie partnera nevyhnutné pre vaše vlastné.

Don't­ cry over the past, it's­ gone. Don't­ stress about the future, it­ hasn't­ arrived. Li­ve in the present and make it beautiful.­

Neskúšaj sa usmievať na toho, kto ťa najviac zranil, len preto, aby vedel, že ťa to nebolí. Skús darovať trochu lásky a nehy aj niekomu, kto si to možno na prvý pohľad nezaslúži, a uvidíš, že tento svet môže byť lepší.

Mám rád pokoj a pohodu. Som energický, ctižiadostivý, pravdovravný, zodpovedný, hĺbavý človek.
Mám radšej samotu ako veľkú spoločnosť, som obrátený skôr dovnútra, do sveta svojich myšlienok a pocitov.
Pre svoj zložitejší vnútorný vesmír trochu ťažšie nadväzujem vzťahy, potrebujem viac času, aby som získal dôveru a otvoril sa.
Partnerku si vyberám veľmi obozretne :-)
pamp M 36 rokov
Ahoj, jaké jsou moje záliby? Baví mě sport - běh, lyže, kolo, inline... miluji cestování - více hory než moře... mám rád asijské jídlo... radši pivo než víno... chtěl bych jezdit na koni, hrát tenis a začít s paraglidingem... pracuji v automotive... a je toho více... chci tady poznat přítelkyni a kamarádku... Ju a jsem Čech, jestli to nevadí ;-)
9898peter9898 M 23 rokov
Muž 23 rokov Bratislava
Volám sa peter som zamestnaný mám 20 rokou som milý a milujúcí mladý pán lubím zábavu a deti rád bi som sa zniekím zoznamil som cistý ako žena neholim sa iba natvare ! Nemám rád chlpy
alpachinoo M 34 rokov
Rád bych se tímto seznámil se slečnou, která by ráda budovala vážný vztah s výhledem na rodinu. Jsem z Prahy, ale pracuji v zahraničním obchodu a na Slovensku jsem často. Jsem VŠ, 190 cm.
CBA24 M 30 rokov
Ahojte.
Píšte mi do správy, keď ma budete chcieť spoznať. Mám rád šport hudbu.
Zoznámim sa rád s každým.
Som profesionálny športovec.
Mám vysokú školu.
Denka636 Ž 47 rokov
Vysokoškolsky vzdelaná, pracujúca, vraj inteligentná :) optimistka plná energie, rozvedená s 2 deťmi(5,8) hľadá úprimného, otvoreného a rodinne založeného muža, vysporiadaného s minulosťou, ktorý vie čo chce.
danka1985 Ž 59 rokov
Príroda-hory, ale aj morské pláže, turistika, plávanie, dlhé prechádzky, knihy, zmysluplné rozhovory- to sú moje záľuby. Celkom jednoducho mám rada život v pohybe. Aj ty? Ak áno, daj o sebe vedieť.Pekný deň.
Juroko M 65 rokov
mam rad knihy scifi, mam rad maky a pekne zeny, rad sportujem, hlavne plavam a potapam sa chodim na koralovu barieru do australie. mam rad orchidey a pestujem ich a predavam do zahranicia a z toho si financujem dovolenky.
pohodarCZ M 34 rokov
Muž 34 rokov Bratislava
Ahoj, hledám seriozní vztah, žiju v Bratislavě už 4 roky. Jsem pohodář, mám rád cestování jízdu na kole a plavání. Rád bych někdy v budoucnu měl děti s partnerkou která je rodinný typ a se kterou budu až do důchodu. :D
Rád se sejdu na kávu. Co se týká partnerky chci aby uměla dávat lásku a ne jen přijímat, hledám nesobeckou osobu kterou bych si hýčkal a procestoval s ní svět.

1 20 40 60 80 100 120 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 180 198 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania